Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti meg engednétek a gyereketek...

Ti meg engednétek a gyereketeknek, hogy olyan haja legyen 14 évesen amilyet szeretne?

Figyelt kérdés
Tehát ha pl kopasz szeretne lenni a fiatok, vagy esetleg hosszú hajú. Vagy a lányotok szeretne egyéb "extrém" frizurákat. Te hogy viszonyulnátok hozzá?

2016. jan. 24. 18:43
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Komolyan ilyen hajat akarsz..? Nincs még elég ecset fejű búza gyerek a mai fiatalok körében? Ha nekem ilyen hajat akarna a fiam, erősen elgondolkoznék, hogy mit rontottam el! Nem, nem engedném, szánalmas és nevetséges, az én fiam ne csináljon magából nevetség tárgyát, mert az meg a másik, hogy azzal engem is minősít! Ha hiszed, ha nem, az utcán ezt a fejet 100 emberből 99 körbe röhögni.
2016. jan. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Olyan fejet csináltat magának, amilyet akar. Húgom fodrász, ráadásul a lányom iskolája mellett van a szalonja. Sokszor bemegy hozzá a lányom, és ha éppen nincs vendég, és olyan kedvük van, megcsinálják egymás haját. akár vágnak is. ( Lánykám is fodrász szeretne lenni.)
2016. jan. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti. KI AKAR OLYAN HAJAT? -.- Én növesztem a hajamat, és hosszút akarok. Normális hosszú hajat..
2016. jan. 25. 17:11
 24/28 anonim ***** válasza:

Bizonyos keretek közt..

Raszta feltűnő festék kizárva.


Az általános iskolába, akár egy jobb nevű gimnáziumban is benen van aszabályzatban, házirendben, hogy tilos..


Vannak dolgok, amik nem gyereknek valók.

14 evesen még a kegtöbb dolog hóbort..

De adnák szabadjágot a döntésben..

A fazont megválaszthatja, ne szólnék bele, hiába csaka. Hosszú jhaj szép szerintem egy nőn.. Izlesek és pofonok ( ez csak példa)

2016. jan. 26. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2016. febr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
A 10éves fiam most növeszti a haját...látom azért itt is sok válaszoló hajviselet alapján skatulyáz be embereket.Nekik csak gratulálni tudok!
2016. dec. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
14 éves korom óta van rendszeresen festve a hajam, semmi baja nem lett belőle. Csak a vasalás teszi tönkre, anyum néha szólt amiatt de már nem. Miért szólnál bele? A gyerek haja, nem a tied, majd ő eldönti, hogy milyet akar. De főleg emiatt szerintem nem neked lenne érdemes fizetni a fodrászt, ha kell, hanem neki.
2017. márc. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

#24 általánosban még szólnak, de gimiben/középsuliban már nagy az ember, és a tanárok (mint egy normális szülő is) ezt felfogják, és csak akkor szólnak, ha valakinek kilóg a fél sgge a gatyájából. Ja, és véleményem szerint jobb helyeken pont hogy hagyják, hogy egy gyerek úgy nézzen ki, ahogy akar, és nem szabják meg, hogy mit viseljen/ milyen legyen a haja vagy milyen ne, mert ez is az egyéniség része.

(Amúgy az előző vagyok)

2017. márc. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!