Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti meg engednétek a gyereketek...

Ti meg engednétek a gyereketeknek, hogy olyan haja legyen 14 évesen amilyet szeretne?

Figyelt kérdés
Tehát ha pl kopasz szeretne lenni a fiatok, vagy esetleg hosszú hajú. Vagy a lányotok szeretne egyéb "extrém" frizurákat. Te hogy viszonyulnátok hozzá?

2016. jan. 24. 18:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
82%
Talán mert tönkre teszi a hajat, az állandó festegetés. Nyilván van akinek jobban bírja a haja a strapát, de van akinek gyenge és vékonyszálú haja van, azt meg se perc alatt tönkre lehet tenni. Másrészt allergiát is tud okozni egy idő után.
2016. jan. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Azért érdekelt, mert olyasmi hajat szeretnék mint ami Di Caprionak volt fiatal korában, csak hát nemtudom megengednék-e, mármint attól megnövesztem.. Csak érdekelt, hogy mások mit gondolnak :).
2016. jan. 24. 19:15
 13/28 anonim ***** válasza:
0%
azért, mert egy ennyi idős nem tudja még felfogni hogy mekkora macera a folytonos hajfestés, másrészt, meg elég negatív dolog, mert ennyi idősen nem ezzel kéne foglalkozni, és szomorú, hogy ez olyan fontos, hogy pénzt kiadjon rá egy 15 éves gyerek, vagy az anyja
2016. jan. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
54%

Természetesen olyan haja lenne, amilyet csak szeretne. :)

Az ő teste, nem az enyém. Abszolút támogatnám az ilyen önkifejezési formát.


Fiam lenne és ilyen hajat akarna, abban is támogatnám, ha lányom és kopasz szeretne lenni azt. Igaz arra adnék neki monjduk 2 hetet, hogy gondolja át. Ha utána is akarja, akár én magam is leborotválnám a haját.

2016. jan. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
56%
17 éves fiaddal így bánsz? Kicsit sem lesz alkalmatlan így mindenre.
2016. jan. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
85%
De nem értem a problémát. A gyerek a SAJÁT haját teszi tönkre, ha árt neki a festéssel. Egyrészt a szülőnek nem fog fájni, a gyereket fogják kiröhögni ha hülyén néz ki, másrészt meg ez csak haj, majd visszanő ha tönkremegy :D
2016. jan. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy nap a fiam olyan hajjal jönne haza mint amit belinkelnél akkor halálra röhögném magam rajta :D De az ő haja, azt csinal vele amit akar, max majd megtapasztalja mégsem volt olyan jó ötlet mint ahogy gondolta :) Minek tiltsam, csak annál jobban vágyna rá :)
2016. jan. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Amíg nem írja le helyesen a megengedni szót, addig semmit!

Ha nem valami extrém hajviselet lenne, én nem szólnék bele.

2016. jan. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Inkább tizenéves korában 'élje ki magát', mint 20-30-40 éves kor felett :)
2016. jan. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Megengedném, ez csak haj, semmi baja nem lesz attól ha kopaszra vágja vagy befesti vagy idétlen frizurát vág. Ha neki az tetszik, hát tegye. Tök mindegy. Persze a véleményem megmondanám arról amit akar. De meg nem tiltanám hogy olyan legyen amit akar. Nem kisbaba már egy 14 éves hogy én döntsem el milyen haja legyen. Kárt meg ezekkel nem okoz senkinek.
2016. jan. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!