Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti meg engednétek a gyereketek...

Ti meg engednétek a gyereketeknek, hogy olyan haja legyen 14 évesen amilyet szeretne?

Figyelt kérdés
Tehát ha pl kopasz szeretne lenni a fiatok, vagy esetleg hosszú hajú. Vagy a lányotok szeretne egyéb "extrém" frizurákat. Te hogy viszonyulnátok hozzá?

2016. jan. 24. 18:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
12%
Nagyon függ attól, hogy milyen az a frizura. Pl ha raszta akarna lenni, akkor kérdés nélkül vágnám a haját. Ha kopasz, akkor Istenem, ez van.
2016. jan. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Az extrém nem egyértelmü, de nem hiszem, hogy igazán beleszólnék.


A kopasz az ö baja - öt csúfolják esetleg, és ha nem tetszik, akkor majd újra megnöveszti.


A raszta ugyanez - ha nem tetszik neki, akkor levágatja.


Amivel nem túlságosan lennék kiegyezve, ha festené, vagy erösen daueroltatná, mert az tönkreteheti végleg a haját.

2016. jan. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem már 8 évesen is megkérdezték, milyen hajat szeretnék.
2016. jan. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Extrémet csak nyárra, de amúgy igen. Az csak haj. Ha elrontja, majd nő másik.
2016. jan. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
87%
festést semmi képen sem, de úgy annyira extrém hajat se tudok elképzelni.. most ha random helyeken akarna belevágatni, nyilván nem. a kopasz számomra nem számít annak, de ha azt szeretné, akkor az is helyzetfüggő. ha látom, hogy nem illene hozzá, vagy az arcformájához, akkor óvatosan megpróbálnám rávezetni, de ha nagyon szeretné, nem mondanék nemet, majd visszanő.
2016. jan. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
87%
Nekem olyan eljárások ellen lennének kifogásaim, amik hosszabb távon károsíthatják a hajat, pl. festés. Meg azért megnézném, milyen a házirend a suliban, mert ott sem engednek nem mindent.
2016. jan. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Olyanra értettem, mint pl neki : [link]



vagy esetleg az úgynevezett "emo" hajra.. Az extrém alatt ezekre értettem.

2016. jan. 24. 18:57
 8/28 anonim ***** válasza:
95%

Azért bazári majmot ne csináljon magából, és amit te linkeltél az bizony bazári majom frizura. Ezt nem csak én nem engedném, hanem az iskolája is erősen kifogásolná.

Azt sem engedném meg, hogy lilára, rózsaszínre vagy egyéb extrém színre befesse.

2016. jan. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen haja lenne a fiamnak, könnyesre röhögném magam, mint most tettem, amikor megnyitottam a linket. Bár csóri gyereknek mindegy, ronda, mint a bűn. XD
2016. jan. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Azért érdekes, most jártam két bőrgyógyásznál is a hajammal, arról mindketten le akartak beszélni, hogy naponta mossak hajat, a festést meg sem említették, pedig 15 éves korom óta festem.


Miért vannak ennyien a festés ellen?

2016. jan. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!