Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tudnám anyukámat rádöbben...

Hogy tudnám anyukámat rádöbbenteni, hogy az öcsém rettenetesen el van hízva?

Figyelt kérdés

Már nagyon sokszor beszéltem vele, videókat, cikkeket mutattam neki, hogy milyen negatív hatásai lehetnek.

De egyszerűen magának sem ismeri be, hogy kövér a tesóm.

7 éves, 137 cm és 60 kg.

Nagyon aggódom az egészsége miatt.


2015. dec. 13. 17:25
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
89%
Pedig elég kövér 15 évesen voltam ennyi hát ha nem tudod meg értetni anyáddal vidd el anyagcsere vizsgalatra a gyereket tuti van már valami baja aztán dugd anyád orra elé a papirt
2015. dec. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
90%
Egészséges étrend,olyan sport amit végezhet.Fontos,mert tényleg cukor beteg lehet,ha még nem az.Az evésben leli az örömét?
2015. dec. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
89%
Próbáld meg az őcsédet rávenni a mozgásra, az egészségesebb étkezésre. Hátha jobban hallgat rád, mint anyukád.
2015. dec. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:

Rám egyáltalán nem hallgat.

Próbáltam már vele beszélni, hogy milyen sporthoz lenne kedve de nem érdekli semmi és nem akar sportolni semmit.

2015. dec. 13. 18:41
 15/42 anonim ***** válasza:
84%

egy 7 éves gyereket vegyen rá? észérveket soroljon olyasvalakinek, aki még most tanul olvasni, és a Lego a mindene? hááát... életszerű tanács.nagyon durva egyébként. 31 évesen vagyok 60 kiló. ja, és kb 25 centivel magasabb is vagyok. és még rám is azt mondják, hogy van rajtam pár kiló plusz.

esetleg a tanáraival beszélhetnél, de ha se rád, se orvosra nem hallgat anyukád, akkor senkire nem fog. az öcsédnek rengeteg eü. problémája lesz már gyerekkorában, felnőttként meg 100%, hogy nem lesz boldog, ha így marad. alap lesz a szív- és érrendszeri problémák, de az is, hogy állandóan csúfolni fogják, és sose lesz barátnője.

2015. dec. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
52%
én 164 cm-es felnőtt nő vagyok, és életemben nem voltam még 60 kg.
2015. dec. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
90%
Lúdtalp miatt nem mentik fel, de ha valamilyen csoda folytán mégis, akkor gyógytornára kötelező járnia.
2015. dec. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
75%
És hogy tudott ennyire felhízni?Ilyen idősen,most elsős nem?
2015. dec. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:

Nem is a lúdtalp miatt mentették fel hanem mert fáj a bokája.

Másodikos. Mert semmi mást nem eszik, csak amit az előzőekben leírtam. SZénhidrátot eszik évek óta.

Ha csinál anya levest vagy főzeléket bele sem kóstol.

2015. dec. 13. 18:54
 20/42 anonim ***** válasza:
23%
Hívd dagadéknak minden lehetséges helyzetben, hátha annyira fogja zavarni hogy tenni fog ellene valamit.
2015. dec. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!