Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan kéri anya, hogy adjam...

Jogosan kéri anya, hogy adjam vissza apának az iPhone-t amit kaptam?

Figyelt kérdés

Kaptam apától a hétvégén szülinapomra egy iPhone 6s telefont. És anyának ez nagyon nem tetszik:( Amúgy szüleim elváltak, nem élünk együtt. Azt mondja vissza kell adnom mert túl drága ajándék meg a suliban is mit fognak szólni, hogy ilyen telefonom meg ilyeneket mond. Meg apát is leszidta, hogy miért vett nekem ilyet. De én mondtam anyának hogy nem fogom visszaadni mert nagyon tetszik és nagyon örülök neki. Az meg, hogy drága az egy dolog de apa megteheti tudja anya is hogy apa nagyon tele van. Suliban meg mit szólnak hát azt amit akarnak. Én nem tehetek róla, hogy másnak nincs ilyen. Szóval ezeket nem értem. Mondtam apának, hogy anya azt akarja hogy adja vissza és ő csak nevet rajta meg mondta nem törődjek vele. De anya meg hajthatatlan azóta ezen veszekszik meg nyaggat miatta minden nap:(


Most mit csináljak? Én nem akarom visszaadni:( De még ha akarnám akkor se engedné apa hogy visszaadjam neki.


14/L


2015. nov. 19. 19:27
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

"De azt fogadjuk mar el hogy egy anya jobban fel tudja merni mi egy hasznos egy gyereknek,"


Nem fogadjuk el, semmivel se tudja jobban felmerni mint egy apa. Az is ugyanolyan szulo.

2016. jan. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!