Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan kéri anya, hogy adjam...

Jogosan kéri anya, hogy adjam vissza apának az iPhone-t amit kaptam?

Figyelt kérdés

Kaptam apától a hétvégén szülinapomra egy iPhone 6s telefont. És anyának ez nagyon nem tetszik:( Amúgy szüleim elváltak, nem élünk együtt. Azt mondja vissza kell adnom mert túl drága ajándék meg a suliban is mit fognak szólni, hogy ilyen telefonom meg ilyeneket mond. Meg apát is leszidta, hogy miért vett nekem ilyet. De én mondtam anyának hogy nem fogom visszaadni mert nagyon tetszik és nagyon örülök neki. Az meg, hogy drága az egy dolog de apa megteheti tudja anya is hogy apa nagyon tele van. Suliban meg mit szólnak hát azt amit akarnak. Én nem tehetek róla, hogy másnak nincs ilyen. Szóval ezeket nem értem. Mondtam apának, hogy anya azt akarja hogy adja vissza és ő csak nevet rajta meg mondta nem törődjek vele. De anya meg hajthatatlan azóta ezen veszekszik meg nyaggat miatta minden nap:(


Most mit csináljak? Én nem akarom visszaadni:( De még ha akarnám akkor se engedné apa hogy visszaadjam neki.


14/L


2015. nov. 19. 19:27
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
78%

Anyád fél ,hogy jobban fogod szeretni az édesapád...

Amúgy nem,nem kell vissza adnod ,örülj neki :)

( tényleg jó ajándék 😃)

2015. nov. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
93%
ember legyen a talpán aki normális tanácsot tud adni. amúgy ha anyudék nagyjából jóban vannak, akkor mond meg apádnak hogy beszéljen anyáddal. más mód nagyon nincs. Fiatal vagy még ahhoz hogy valamire is tartsa sajna a szavaid.
2015. nov. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
61%

Nem hinném, hogy te vagy az egyetlen 14 éves, akinek ilyen telefonja van.

Nem kell visszaadnod, szerintem is csak féltékeny az anyád.

2015. nov. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
92%

Anyad nem biztos hogy feltekeny, lehet hogy csak erzi hogy ez tul nagy ajandek, es apad pusztan kompenzal vele.


De nincs jo tanacs, ha mar megvette, akkor nem kell visszaadni.

2015. nov. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
57%
Az aranak a huszadaert is vertek meg mar embereket, lehet ez zavarja anyukadat.
2015. nov. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Ne add vissza.
2015. nov. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

Megértem anyukádat is. Unokatesóm is kicsit szemét módon azzal cukkolja volt feleségét, hogy lányának drága ajándékokkal vesz, amikor nála van akkor drága programokat szervez, miközben gyermektartásdíjat nem sokat fizet.


Ebből a 15 éves lánya azt látja, hogy apa milyen jó fej, nála mindent megkap, otthon meg anya mindenen spórol, és állandóan ideges, ilyenkor kiabál vele (mivel kevés pénzből, sokat túlórázva, küszködve neveli a lányát).


Ha nálatok is hasonló a szitu, akkor mondd meg anyunak, hogy apud drága ajándékai nem homályosítják el az éleslátásodat, tudod hogy ezeknél sokkal nagyobb érték az, hogy ő nevel.

2015. nov. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
91%
Ezek után már nem fogja kérni, hogy add vissza.
2015. nov. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
11%
álmodozunk?
2015. nov. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
57%
Anyukád egyszerűen féltékeny, hogy nem olyan ajándékot kaptál tőle, aminek jobban örülsz.
2015. nov. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!