Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elhagytam a telefonomat. Hogy...

Elhagytam a telefonomat. Hogy mondjam el anyának?

Figyelt kérdés

2 hete kaptam,mert az előzőt szétrágta a kutyám.

Nagyon nehezen beszéltem rá anyát,hogy megkaphassam,mert ő utálja azt a márkát,szerinte túl drága az ára egy telefonhoz képest,de sikerült rábeszélnem.

Imádtam,de a suliban betettem az egyik padba és elfelejtettem,mikor visszamentem érte,már nem volt ott.

15L



2013. nov. 14. 13:18
1 2
 1/15 anonim válasza:
76%
szerintem mond el neki legyel oszinte ugy a legjobb meg lehet megbocsajt neked. sok sikert :)
2013. nov. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
És te ennek tudatában el is jöttél. Ügyes vagy nagyon. Menj vissza, mondd meg az osztályfőnöknek és keressétek meg, hogy ki volt utánatok abban a teremben. Vagy netán nem e valaki leadta a tanáriban. Járj utána mindennek, ha semmi akkor pedig őszintén állj anyud elé és mondd meg. Igaza lesz, ha kiakad rád.
2013. nov. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Hu...hát nem irigyellek,de sajnos előfordul az ilyesmi.

Úgy mondd el neki,ahogy ide leírtad.Biztos le fog szidni,de igaza is lesz.

2013. nov. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Mert valószínű,hogy végig bírtam volna ülni az egész napot úgy,hogy nem szólok senkinek...Istenem,15 éves vagyok,nem 5.

Szóltam az igazgatónak rögtön,de nem adták le sehol.

2013. nov. 14. 13:29
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Feljelentést kell tenni. Aztán talán meglesz.


Na ezért nem kell gyereknek iPhone!

2013. nov. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem lesz meg.A rendőrség semmit nem fog kezdeni az üggyel,max csak szerencsétlenkednek hónapokig,
2013. nov. 14. 13:44
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrségi feljelentéssel le tudod tiltani a készüléket a szolgáltatónál és akkor más sem fogja tudni használni
2013. nov. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Elmondtuk a lehetőségeket. Menj el az osztályfőkönhöz és nézzétek meg, hogy kik voltak ott. Ha nem lesz meg, akkor marad a rendőrségi feljelentés. de te legyél okos, hogy úgysem lesz meg a telefon.

Hát ha nem csinálsz semmit csak rinyálsz, hogy elhagytad, akkor nem is lesz meg.

2013. nov. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
50 ezer ft fölött foglalkoznak a telefonnal, szóval irány a rendőrsèg. Ès tanuld meg, h telefont nem teszünk padba.
2013. nov. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
67%
annyi eszed nem volt, hogy rárakd a findmyiphone-t ? :D
2013. nov. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!