Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elhagytam a telefonomat. Hogy...

Elhagytam a telefonomat. Hogy mondjam el anyának?

Figyelt kérdés

2 hete kaptam,mert az előzőt szétrágta a kutyám.

Nagyon nehezen beszéltem rá anyát,hogy megkaphassam,mert ő utálja azt a márkát,szerinte túl drága az ára egy telefonhoz képest,de sikerült rábeszélnem.

Imádtam,de a suliban betettem az egyik padba és elfelejtettem,mikor visszamentem érte,már nem volt ott.

15L



2013. nov. 14. 13:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
IMEI alapján elég sok info kiderül a telóról. A rendőrség foglalkozni fog vele... Szolgáltató is elég sokat tesz ilyenkor, főleg, ha már voltál rendőrségen is.
2013. nov. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Így van, egy nagyobb értékű telefont előkerítenek, egy ismerősöm elveszett mobilja is meglett. Eljárást indítottak azok ellen, akik megtalálták, és nem adták vissza. A készülék IMEI számával kell bemenni előbb a szolgáltatóhoz, majd a rendőrségre.
2013. nov. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
24%
Mondd el sírva esetleg, lehet nem lesz olyan mérges, mer megsajnál :S
2013. nov. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
35%
Ja egyszer énis elhagytam, igaz az rég volt, és nem volt olyan drága telefon, én buszba hagytam el, de mérgesek voltak nagyon, de hát azzal kell őket nyugtatni, h jobb mintha veled történt volna baleset :/
2013. nov. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
43%

Ezért kell a kislányoknak ilyen flancos telefont venni...

Egyáltalán miért kellett berakni a padba? Zsebben vagy táskában nem fért volna el...?


Rendőrségi feljelentést tettél már? Szolgáltatónál letiltattad?

2013. nov. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!