IPhone 5s vétele?

Figyelt kérdés
Sziasztok:) van egy régi telóm Samsung Galaxy Minim, és le szeretném cserélni iPhone 5s-re. De anyum azt mondja, hogy drága (saját magam venném) szerintetek hogyan tudnám meggyőzni? Pls help! :)

2014. dec. 22. 11:19
 1/10 anonim ***** válasza:
anyádnak igaza van :p)
2014. dec. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 kérdező.. ***** válasza:
Drága és nem éri meg az árát.
2014. dec. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
na, és mit vegyen? egy másik szamszungot? az megéri az árát? :D hagyjuk már...:D amúgy meg hány éves vagy? ha saját pénzed, akkor arra költöd, amire akarod. az más, ha anyuék adták. de azt nyugodtan mondhatod, hogy a mostani telefonod egy rakás szar, és egy másik androidos telefon is pont ilyen szar lesz, még ha olcsóbb is, mint egy iPhone.
2014. dec. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 kérdező.. ***** válasza:
Nexus 5 el jobban járna.Azt az androidot kel az iphone-al összhasonlítani.Olcsóbb és gyorsabb.
2014. dec. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 kérdező.. ***** válasza:
Jav: kell
2014. dec. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha bebizonyítod, hogy gyorsabb, elhiszem :D szerintem pont ugyanolyan.
2014. dec. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kérdező.. ***** válasza:
A youtube-on van pár videó ahol gyorsabb az N5.
2014. dec. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
van olyan is, ahol meg az iPhone a gyorsabb...:D most akkor mi van? :D amúgy is tök életszerű, hogy valaki arra használja a telefonját, hogy egymás után nyitogatja sorra az összes alkalmazást...:D meg persze a méret sem mind1...nekem jelenleg egy 4,5"-es telefonom van, és nem kényelmes, véletlenül sem kéne egy majdnem 5"-es telefon...ezt persze a kérdezőnek kell eldöntenie.
2014. dec. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem csak egy jó telefon kell ami könnyen belefér a zsebembe (nem nagy tepsifon) és hogy nagy legyen a memóriája és gyorsan működjön. (egy kérdező kérdésére válaszolva 17 vagyok).
2014. dec. 22. 18:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindegyik gyorsan működik ha vigyázol rá.
2014. dec. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!