Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan kéri anya, hogy adjam...

Jogosan kéri anya, hogy adjam vissza apának az iPhone-t amit kaptam?

Figyelt kérdés

Kaptam apától a hétvégén szülinapomra egy iPhone 6s telefont. És anyának ez nagyon nem tetszik:( Amúgy szüleim elváltak, nem élünk együtt. Azt mondja vissza kell adnom mert túl drága ajándék meg a suliban is mit fognak szólni, hogy ilyen telefonom meg ilyeneket mond. Meg apát is leszidta, hogy miért vett nekem ilyet. De én mondtam anyának hogy nem fogom visszaadni mert nagyon tetszik és nagyon örülök neki. Az meg, hogy drága az egy dolog de apa megteheti tudja anya is hogy apa nagyon tele van. Suliban meg mit szólnak hát azt amit akarnak. Én nem tehetek róla, hogy másnak nincs ilyen. Szóval ezeket nem értem. Mondtam apának, hogy anya azt akarja hogy adja vissza és ő csak nevet rajta meg mondta nem törődjek vele. De anya meg hajthatatlan azóta ezen veszekszik meg nyaggat miatta minden nap:(


Most mit csináljak? Én nem akarom visszaadni:( De még ha akarnám akkor se engedné apa hogy visszaadjam neki.


14/L


2015. nov. 19. 19:27
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
85%
Erdekes egyebkent hogy mennyi ember gondol arra hogy az anyja irigy, es nem arra hogy felti a lanyat es nem tartja helyesnek nevelesi szempontbol az ilyen draga ajandekot...
2015. nov. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
16%

Anyukád buta és hisztis. Az ajándékodat tartsd meg.

Azt viszont remélem, hogy ez nem megvásárlás akart lenni apukád részéről - egyébként szerintem nincs okunk feltételezni, hogy az lenne, egyszerűen csak adott neked egy ajándékot.

És gondolom, neked is van annyi eszed, hogy nem az ajándékok értéke alapján ítélsz, nem? És nyilván azt is tudod, hogy az iskolában nem villogsz ilyesmivel, nem mutogatod, hanem használod (nem KIhasználod), és kész.

2015. nov. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
63%

"egyébként szerintem nincs okunk feltételezni"


Hat persze hogy nincs okunk feltetelezni, hiszen egy tizenevesnek egeto szuksege van ájfón 6 s-re.

2015. nov. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

"Hat persze hogy nincs okunk feltetelezni, hiszen egy tizenevesnek egeto szuksege van ájfón 6 s-re."


Nem, azért nincs okunk feltételezni, mert nem ismerjük az édesapát, és semmi jogunk rögtön a lehető legrosszabb szándékra gondolni!

2015. nov. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
88%
Persze az edesanyjat ismerjuk, es ott jo okunk van egybol a legrosszabb szandekot feltetelezni!
2015. nov. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
90%

ne már.. most komolyan nektek az jön le, hogy az anyuka irigy és hisztis?!

Én se örülnék, ha a 14 éves (lány)gyerekem egy ilyen drága telefonnal mászkálna... És igaza van annak, aki fentebb írta, hogy legközelebb mit kap?!

Én elhiszem, hogy "tök menő", de ez az apa buta visszavágása az anyának, hogy ő megteheti.

Pénzért vásárolt szeretet. Csak ezt egy 14 éves nem látja...

lehet lepontozni!

2015. nov. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

"Persze az edesanyjat ismerjuk, es ott jo okunk van egybol a legrosszabb szandekot feltetelezni!"


Mindkettőjüket a Kérdező leírásából "ismerjük", és abból ez jön le, akárhogy ágálsz ellene.

Ha pedig a Kérdező hazudik vagy ferdít, csak magát csapja be, mert nem kap számára megfelelő válaszokat. Ennyi. Mi a kérdésből tudunk kiindulni, hozzákölteni nem kell.

2015. nov. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
77%
Pénzért vásárolt szeretet - igen, ha a gyerek kap egy ajándékot, amire vágyott, és amit anyuka drágáll, akkor csakis erről lehet szó!
2015. nov. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

"Pénzért vásárolt szeretet - igen, ha a gyerek kap egy ajándékot, amire vágyott, és amit anyuka drágáll, akkor csakis erről lehet szó!"


Azért valljuk be, elég könnyen meg lehet venni egy gyerek "szeretetét" egy iphone szintű telefonnal....mert ki ne vágyna 14 évesen csúcs telefonra? Továbbra is azt mondom, hogy minimum illett volna egyeztetni az anyjával előtte.

2015. nov. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
76%
És melyik 14 évesnek van szüksége ilyen csúcstelefonra? A facebook-ot egy 30ezres, azaz tizedannyiba kerülő okostelefonon is lehet nézni. Az apa el akarja kényeztetni a gyereket, én nem csodálom, hogy az anyának ez nem tetszik.
2015. nov. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!