Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más anya is kiakadna, ha a...

Más anya is kiakadna, ha a lánya ilyet csinálna?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, 165 cm és 72 kg, nyolc hónappal ezelőtt elhatároztam, hogy fogyókúrába kezdek, (akkor 95 g voltam) amit azóta is csinálok. Folyamatosan figyelem a testem, minden hónapban készítek magamról egy fotót, amit felrakok a gépemre és felírom az észrevételeimet. Anya azon van kiakadva, hogy teljesen meztelenül fotózom le magam, lefotózom a testem, (a cicim, a hasam fenekemet, meg egy teljes fotót az egész testemről, ezt összeszerkesztem és felírom az észrevételeimet. Anya szerint ilyet egy normális gyerek nem tesz és azon aggódik, hogy nem töltöm e fel a netre. Egyáltalán nem áll szándékomba, de hiába mondom neki, valahogy nem akarja elhinni.

2015. nov. 1. 09:12
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:

arc van a képeken?

ha nincs akkor probléma sem igen lehet mert egyáltalán nem biztos,hogy te vagy rajta. remélhetőleg a képen a dagi te vagy,a valóságban pedig nem vagy dagi.

Miért nem véded jelszóval a géped,vagy legalább a felhasználót? (1gép esetén)

Miért hagyod,hogy anyud kutasson a dolgaid között?

A legjobb:rejtett ikon,a gépen vannak a képek de senki nem tudja hol.


ja hogy kiakadnék e? kicsit,de nagy cirkuszt nem rendeznék.

2015. nov. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 A kérdező kommentje:
Le vannak mentve CD-kre a képek, nincs arckép. Direkt nem úgy fotózom. egyébként megint fogytam, már 70 kg vagyok.
2015. nov. 24. 18:43
 53/55 anonim ***** válasza:
52%
Ügyes vagy! :)
2015. nov. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim válasza:
52%

Szia! Jó úton haladsz, mennyire szeretnél amúyg lefogyni?


Az internet világában sajnos adataink nincsenek biztonságban, CD/DVD sem tudja örökké tárolni, mint ahogy a külső HDD-k, pendrive-ok élettartama sem vészes, a neten használt gépeket pedig meg lehet hackelni. Célszerű fontosabb adatainkról egy vagy több másolatot is tartani különböző helyeken.

2015. nov. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Olyan 63-65 kg kb.
2015. nov. 25. 07:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!