Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más anya is kiakadna, ha a...

Más anya is kiakadna, ha a lánya ilyet csinálna?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, 165 cm és 72 kg, nyolc hónappal ezelőtt elhatároztam, hogy fogyókúrába kezdek, (akkor 95 g voltam) amit azóta is csinálok. Folyamatosan figyelem a testem, minden hónapban készítek magamról egy fotót, amit felrakok a gépemre és felírom az észrevételeimet. Anya azon van kiakadva, hogy teljesen meztelenül fotózom le magam, lefotózom a testem, (a cicim, a hasam fenekemet, meg egy teljes fotót az egész testemről, ezt összeszerkesztem és felírom az észrevételeimet. Anya szerint ilyet egy normális gyerek nem tesz és azon aggódik, hogy nem töltöm e fel a netre. Egyáltalán nem áll szándékomba, de hiába mondom neki, valahogy nem akarja elhinni.

2015. nov. 1. 09:12
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
24%

Én is kiakadnék, mert ez beteges.

Ha belenézel a tükörbe, leméred magad, a cm-ket, akkor is látod a változást.

Ha ennyire részletesen foglalkozol ezzel, akkor valamilyen mentális problémád van, ami könnyen testképzavarhoz és étkezési problémákhoz vezet.

Nagyon furán viselkedsz!

2015. nov. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ha valakiről 18 éves kora előtt készülnek meztelen képek, az büntetőjogi problémákat is felvet. Reálisan persze ilyen jellegű gond nem lesz belőle, de a biztonság kedvéért úgy fotózd magad, hogy ne legyél könnyen beazonosítható rajtuk. Ha az arcod, ékszereid, esetleges tetoválásaid, jellegzetes anyajegyed stb. nem látszanak rajta, és a háttérből sem lehet rájönni, hogy hol készült, akkor nem kell aggódnod az esetleges kikerülés miatt, nem fognak felismerni és nem lesz belőle kellemetlenséged.
2015. nov. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
74%

És egy kép erejéig se tudsz felvenni egy tangat?


Ha ilyet csinálnak tuti, hogy csak akkor ha tudom, hogy anyám biztos nem fogja látni

2015. nov. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
70%

Értem a lényeget, h miért csinálod, de szerintem lassan kitörölhetnéd a legrégebbi képeket. Azokra már nincs szükség, elég csak az előző 2-3 havi kép, nem?

Aztán ha elérted a vágyott súlyt, akkor törölj mindent.

Ha emlékeztetőnek szeretnél képet, hogy motiváljon a súlyod megtartásában, akkor ugyanazon ruhában fényképezkedj havonta és látszani fog h egyre jobban lóg rajtad.

Illetve arcod ne látszódjon a meztelen fotókon, az is fontos. Azt esetleg külön fényképezd le, amikor egyértelmű h ruhában vagy, mint egy igazolványkép.

2015. nov. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:
Nem vagyok elégedett a testemmel, mert még van rajtam felesleg, azért 165 cm -hez a 72 kg az sok, viszont a pendrive jó ötlet, de nem oda, hanem CD-re írom ki (nincs pendrive-m) azokat meg elrakom.
2015. nov. 1. 11:57
 26/55 anonim ***** válasza:
71%

A havi 1 fotózással nincs semmi baj. Egyáltalán nem sok.

Tele van a net meztelen fotókkal, kit érdekel egy fogyókúrás sorozat :)

A pedókat meg már nem érdekli a kérdező.


Nagyon is jó, hogy dokumentálod a fogyásodat.

Tanga és cicifix? Ne legyünk ennyire prűdek. Magának készíti a fotót.


Ha netán az én gépemre betörtének, a fényképek izgatnának a legkevésbé, más miatt viszont főne a fejem alaposan (egyéb jelszavak, munkák...)

2015. nov. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem annak van mentális baja, aki szerint a saját meztelen tested látványát rejtegetned kellene önmagad elől.


Azoknak igazuk van, akik azt mondják, hogy a gépedet feltörhetik, de azok nem normálisak, akik szerint magadat csak bugyiban láthatod.

2015. nov. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
76%
jó lenne már eljutni arra a szintre, hogy egy meztelen emberi test nem számít olyan hű de nagy tabunak... akkor attól sem kellene félnie senkinek, hogy kikerülnek a netre. különben meg ha ettől félsz, ne legyen rajta az arcod és kész.
2015. nov. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
42%

senki nem mondta, hogy szégyellje a meztelen testét.

De fotó testrészenként, megjegyzések, blabla, hát ez pont nem arról árulkodik, hogy annyira ki lenne békülve magával.

ÉS így soha nem is lesz, ha kinagyítva nézegeti, mi javítanivaló van még a mellein meg a fenekén...

Más is fogyókúrázott, és dokumentálta már fotóval az eredményt, de normális keretek között...

2015. nov. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
77%
29 Neked nem mindegy, hogy mit csinál a kérdező? Itt nem anorexia, bulímia volt a kérdés, az feltehetően nincs a kérdezőnek. Én meg szexi fehérneműben szoktam magam fotózni, csak magamnak. És akkor mi van? Semmi. Egyszerűen csak szeretem látni, hogy jól áll-e rajtam, amit vettem. Minden ember más, mindenkinek megvan a maga hülyesége. Mondjuk szerintem a legnagyobb hülyeség, ha valaki a facebook-ra nyomja fel képekben, az egész kis nyomorult életét, nekem meg az nem tetszik, igaz senkit nem érdekel :)
2015. nov. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!