Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más anya is kiakadna, ha a...

Más anya is kiakadna, ha a lánya ilyet csinálna?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, 165 cm és 72 kg, nyolc hónappal ezelőtt elhatároztam, hogy fogyókúrába kezdek, (akkor 95 g voltam) amit azóta is csinálok. Folyamatosan figyelem a testem, minden hónapban készítek magamról egy fotót, amit felrakok a gépemre és felírom az észrevételeimet. Anya azon van kiakadva, hogy teljesen meztelenül fotózom le magam, lefotózom a testem, (a cicim, a hasam fenekemet, meg egy teljes fotót az egész testemről, ezt összeszerkesztem és felírom az észrevételeimet. Anya szerint ilyet egy normális gyerek nem tesz és azon aggódik, hogy nem töltöm e fel a netre. Egyáltalán nem áll szándékomba, de hiába mondom neki, valahogy nem akarja elhinni.

2015. nov. 1. 09:12
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
54%
Én mondjuk nem akadnék ki, csak szerintem hülyeség. Külön részletek, meg még megjegyzések is. A szememet forgatnám az biztos, de nem akadnék ki.
2015. nov. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
25%

Anyud azért joggal aggódik hogy meztelen fotózgatod magad, az érthető hogy csak a gépedre teszed fel és nem dobod fel világhálóra, de a mai világba ne légy te abba annyira biztos hogy így is 100% os biztonságban vannak a dolgaid. Bárki hozzáférhet a gépedhez még ha le jelszavazod akkor is. Manapság elég ha egy hacker betör a gépedbe lelopja az adataidat és felkerül a világhálóra a képed mert meztelen kép, már egy külföldi no name oldalon elég ha felbukkan aztán utána már csak terjedni fog és előbb utóbb akár évek múlva lehet pont az ismerőseid fogják ezt meglátni.


Egyébként nincs ezzel baj hogy így odafigyelsz a testedre de legalább fehérnemű legyen rajtad, de én azt javaslom hogy fogj egy pendrájvot amit csak erre áldozol be arra töltsd fel és minden máshonnan telefonodon, gépeden töröld az adatokat a pendrájvot meg mindig húzd ki a gépből és jól zárd el, így már még minimálisabb az esély hogy valaki hozzáfog férni. Én azt mondom jobb félni mint megijedni. Én barátnőm is csinál magáról fotókat nagyon kirívó ruhában vagy meztelenül, de azokat a képeket mindig egy pendrájvra teszi rá nekem és a fiókba teszi csak én tudom hogy pontosan hova tette.

2015. nov. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
86%
És ha felvesz egy tangát az miben más? Konkrétan egy p.unciból csak annyi látszik egy normál fotón, hogy szőrös vagy nem. Ha nem terpeszt be rajta a kérdező, akkor semmi más nem látszik. Annyira nevetséges, hogy valaki ezen parázzon. Akkor már inkább a mellek formája tud nagyon különböző lenni.
2015. nov. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
60%
Nem a képekkel van baj, hanem hogy ennyire rá van kattanva, hogy feljegyzéseket készít, meg észrevételeket, meg szerkesztgeti.
2015. nov. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 A kérdező kommentje:
Az miért baj?
2015. nov. 1. 18:30
 36/55 anonim ***** válasza:
70%

mi a fenének fotókat készíteni, meg feljegyzéseket írni? Bőven elég ha egészségesen étkezel és közben rendszeresen sportolsz és pár hetente leméred magad a mérlegen(max a súlyodat írod le, hogy mennyit fogytál xy hónapban), de a fotózkodás lényegtelen, mert ha látod is a párnát a seggeden nem tudod koncentráltan csak azon a helyen letornázni, ez nem így működik. És ha lejegyzed itt-meg itt ez és ez a háj van, attól még nem oldottad meg a problémát...

Túl kompenzálod a fogyásodat ahelyett, hogy annak örülnél, hogy pl. jééé egy számmal kisebb rucit is fel tudok venni. Ez nem természetes és nem is beteges csak szimplán fááárasztó

2015. nov. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
100%

"Nem a képekkel van baj, hanem hogy ennyire rá van kattanva, hogy feljegyzéseket készít, meg észrevételeket, meg szerkesztgeti.

"


Havonta 1-szer!!!! Nem naponta! Jól teszi, az emlékezet csal, így legalább látja, honnan hova jutott.

2015. nov. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:

elősször is gracsi a kitartásodért.

írd ki a képeket cd-re rejtsdel a diszket, töröld a képeket,hogy anyád amikor kutata cuccaid közt akkor már hült helyét talája.

én sem a gépemen tárolom a pucér képeimet.

2015. nov. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Már elkezdtem kiírni a képeket, amiket kiírtam, azokat a gépről törlöm le.
2015. nov. 2. 20:55
 40/55 anonim ***** válasza:
24%
Mutasd azokat a képeket, és én kiértékelem!
2015. nov. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!