Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más anya is kiakadna, ha a...

Más anya is kiakadna, ha a lánya ilyet csinálna?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, 165 cm és 72 kg, nyolc hónappal ezelőtt elhatároztam, hogy fogyókúrába kezdek, (akkor 95 g voltam) amit azóta is csinálok. Folyamatosan figyelem a testem, minden hónapban készítek magamról egy fotót, amit felrakok a gépemre és felírom az észrevételeimet. Anya azon van kiakadva, hogy teljesen meztelenül fotózom le magam, lefotózom a testem, (a cicim, a hasam fenekemet, meg egy teljes fotót az egész testemről, ezt összeszerkesztem és felírom az észrevételeimet. Anya szerint ilyet egy normális gyerek nem tesz és azon aggódik, hogy nem töltöm e fel a netre. Egyáltalán nem áll szándékomba, de hiába mondom neki, valahogy nem akarja elhinni.

2015. nov. 1. 09:12
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
100%

Mellesleg a lokálisan tárolt jelszót feltörni kb fél perc...

Csak egy megfelelő BOOT lemez kell és volt nincs védelem...

-.-

Na jó, persze az átlag anyukák ellen tökéletesen elég a jelszó is, de egy tapasztalt informatikusnak nem jelent nagy kalandot ez a művelet :D

2015. nov. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
100%

Előzőnek sajnos igaza van. A jelszóval védett gépbe, akármilyen jelszót is raksz rá, akkor is nagyon rövid időn belül bent vagyok. Akár még egy anyuka is képes rá, ha tudja használni a google-t és van alapvető informatikai ismerete.

Nem kell ilyen nagy ügyet csinálni néhány képből. Egy jelszó rá és kész. Mint ahogy írtam akár egy winrar elég. Gyors, egyszerű. Simán adathordozóra én rá nem raknám, bárki hozzáférhet, átmásolhatja. Persze ahhoz kézbe kell venni, de pl. ott az anyuka. És lehetőleg ne azt a nevet add neki, hogy meztelen képek, vagy fogyókúrás képek és ehhez hasonló. Ha csak simán rárakod adathordozóra, akkor én még azt is biztonságosabbnak találom, ha jól elrejted a gépen őket valamelyik program mappájában, akár windows mappa. Csak a kereső ki ne dobja :D

Azért nem olyan veszélyes az internet, nem fogja senki se feltörni a géped. Ha meg is tenné, akkor sem a képeid érdekelnék. Valószínűbb, hogy valaki gépednél ülve megtalálja, vagy óvatlanságból meglátja. Adathordozóknál szintúgy.

Ami olyasmi azt én is jelszóval szoktam védeni. Több fájlt védek jelszóval és még a neveit sem láthatja, amíg be nem írja. Nyugodt szívvel engedek bárkit a gépemhez, akár teamviewer-en keresztül is, nem tartok attól, hogy véletlen megnyitja, vagy a kereső kidobná.

Böngészőkben pedig van inkognitó/privát mód :)


Persze kémprogramok és stb is létezik, mindenre van mód, tökéletes biztonság nem létezik. Még a biztonsági cégek rendszereit is fel lehet törni.

2015. nov. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem lehet azon megérteni, hogy ez motiválja? Csináld csak, teljesen normális, és sok sikert!
2015. nov. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2015. nov. 13. 06:21
 45/55 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne fotózhatná a saját testét? Nem is az, de centivel nem lenne egyszerűbb figyelni a változásokat, mint a képek összerakosgatásával szenvedned? Nekem az jutna eszembe, hogy fura észjárása van agyereknek...
2015. nov. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 A kérdező kommentje:
Szoktam centizni is, de így könnyebben látom magamon a változásokat, meg így figyelem azt is, hogy ne hirtelen fogyjak le, mert akkor a bőröm is megnyúlik.
2015. nov. 13. 18:39
 47/55 anonim ***** válasza:
41%

nem mert bizók a nevelési modszereimben.

azaz nem ribizlit nevelek (arra ott a kiskert),hanem egy rendes normális lányt.

2015. nov. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:

Nem akadnék ilyenen.Persze,ha mindenki az én lányomat bámulná meztelenül a neten,ideges lennék,de azt írtad,hogy nem szándékozod.

Ha valaki meztelenül akarja fotózni magát,akkor fotózza.

Egyébként én már azon is ledöbbentem,hogy anyukád tud erről.Én nem biztos,hogy megosztanék ilyet.

2015. nov. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:

Valószínűleg sokan kiakadnának. Nem egészen normális, amit művelsz, és eléggé betegsen rá vagy fókuszálva a testedre. Oké, hogy csakk 17 éves vagy és ez ebben a korban majdnem normális, de a te viselkedésed már súrolja a határt.


Másrászt veszélyes: bárki feltörheti a gépedet és ellophatja a fotóidat, beterítheti vele az egész világhálót. Vigyázz magadra!

2015. nov. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
48as vagyok.Gratulálok amúgy! Inkább ünnepeld meg ezt az eredményt és szard le a többit. :)
2015. nov. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!