Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más anya is kiakadna, ha a...

Más anya is kiakadna, ha a lánya ilyet csinálna?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, 165 cm és 72 kg, nyolc hónappal ezelőtt elhatároztam, hogy fogyókúrába kezdek, (akkor 95 g voltam) amit azóta is csinálok. Folyamatosan figyelem a testem, minden hónapban készítek magamról egy fotót, amit felrakok a gépemre és felírom az észrevételeimet. Anya azon van kiakadva, hogy teljesen meztelenül fotózom le magam, lefotózom a testem, (a cicim, a hasam fenekemet, meg egy teljes fotót az egész testemről, ezt összeszerkesztem és felírom az észrevételeimet. Anya szerint ilyet egy normális gyerek nem tesz és azon aggódik, hogy nem töltöm e fel a netre. Egyáltalán nem áll szándékomba, de hiába mondom neki, valahogy nem akarja elhinni.

2015. nov. 1. 09:12
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
85%
Én nem akadnék ki, de max bikiniben fényképeznemém magam. A gépbe bárki betörhet akár külső helyszìnről vagy megosztö vírus mehet rá és akkor cumi van.
2015. nov. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
95%
Az egyedüli veszély abból fakad, hogy valaki leül a gépedhez és megszerzi a képeket, ezért érdemes kikockáznia kényes területeket vagy fehérneműben fényképezkedni (de akkor már melltartóban rögtön nem ugyan a helyzet, mint nélküle) - de egyébként 21 vagyok, ugyan így fogyókúrázok, mint te és én is fényképezem magam, mert egyrészt látom a még mindig problémás területeket, másrészt motiváló :D
2015. nov. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
83%
*fényképezném; megosztó
2015. nov. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
97%
Teljesen normális, amit csinálsz, de azért egy bikinialsót, vagy bugyit húzhatnál, mert az nem sokat számít, de anyukádnak megnyugtató lenne.
2015. nov. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam azon, hogy veszek egy tangát, de az a baj, hogy azt nem szeretem.
2015. nov. 1. 09:25
 6/55 anonim ***** válasza:
17%

Nem értem, hogy egy testsúly összehasonlításhoz miért kell teljesen meztelennek lenni. Azt is nézed, hogy a nunidból mennyit fogytál? Egy bugyiba és melltartóba nem halnál bele.


Amúgy én is kiakadnék rajta. A gépen oké, gyűjtsed ezeket a képeket. De miért kell felrakni internetre a meztelen képeidet? Egyáltalán nem normális dolog és lehet később vissza is üt.

2015. nov. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:
Mint írtam NEM!!! rakom fel a netre, ez csak az én képnaplóm, azért fotózom magam meztelenül, mert így jobban rálátok a testemre.
2015. nov. 1. 09:31
 8/55 anonim ***** válasza:
96%
ma 09:25-ös: la´tom a szövegértés nem megy.
2015. nov. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
17%

Bocs, de ez teljesen felesleges és beteges.

Oké, nyilván volt túlsúlyod, de te már megszállott vagy.

2015. nov. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
97%
Viszont a pc d feltörhetik (nem valószínű) és akkor felkerülhet a netre.
2015. nov. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!