Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek milyen anya az...

Szerintetek milyen anya az aki a gyerekét nem nézzi semmibe?

Figyelt kérdés
2015. okt. 30. 21:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezt fejtsd ki bövebben, mert így nem megválaszolható a kérdésed.
2015. okt. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Uristen, milyen kérdés... Természetesen szuper az ilyen anya.
2015. okt. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
nem nézzi semmibe utálja nem foglalkozik vele kiközösiti és mindent a nyakába szakit hogy csinálja meg mire haza ér...
2015. okt. 30. 22:29
 4/24 anonim ***** válasza:
11%
Az nem anya, csak egy női ivarű lény, aki biológiailag képes volt megfoganni, teherbe esni és szülni. Az anyaság ezután kezdődik.
2015. okt. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
49%
az hogy házi munkára neveli még nem bün
2015. okt. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
24%
szaranyanya
2015. okt. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem nem szar anya hàzimunkàra nevel..

Az én lànyom rohadt lusta mert eddig nem kértem segitsen..most hogy egyedül maradtunk sokat dolgoztam igen is beosztottam őket..de inkàb hagyom mert tanulàs a dolga vigye vmire..de ha megkéri az ember ezt meg azt csinàlja meg nem attol lesz szar anya..utàna meg sirnak a pasik hogy kurvàt vettek el aki csavarog körmöshöz jàr baràtnőzik de igénytelen nem takarit nem vasal nem főz..


Az ember lehet szar anya ha olyan a körülmény ha sok a teher..aki egyedül marad de a nagyszülő arra se hajlando odamenjen egyszer egyszer vigyàzni a gyerekre ..és talàljon az ember munkàt ..ha meg van melo meg idő nincs a gyerekre hàztartàsra.. igen egy tini ne csak sminkeljen meg oràkig bàmulja magàt a tükörbe.. minnél többet megadunk annàl szemtelenebbek követelözöbbek duzzogobbak..az enyém ma a tesojàra lett féltékeny mert megvettem neki a jàtékokat a szülinapjàra..de azt nem nézi hogy a huga nem követelőzik ha telot kapott vagy csizmàt vagy ruhàkat..flegmàzik grimaszol sokszor nem lehet kezelni..néha meg angyal..sokszor kap többet mint a huga mégis azt hiszi a hugàval kivételezek..kis gyerek kis gond nagy gyerek nagy gond..(egyik apuka kitette a lànya balhés motoros pasijàt..itt még nem tartunk hogy pasizna de..)sokszor mondom kellene egy férfi aki helyrerakja akire hallgat akinek nem merne flegmàzni..van hogy hetekig jo van hogy làzad..és igen egy gyerek tegye el a lehajtogatott ruhàit legalàbb a szekrénybe..

2015. okt. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
64%

Aki nem nézzi, az nem magyar tanár. Igaz?

Az milyen gyerek, aki az anyját nem nézzi semmibe, nem vele beszéli meg a gondjait, hanem ismeretlenek elé tolja ki a sirámát.

Érdekes lenne bepillantani hozzátok, mert sok gonosz anyának az a bűne, hogy rendes embert szeretne nevelni a gyerekéből, s mondjuk arra "kényszeríti", hogy rendet tartson maga körül, meg tanuljon.

2015. okt. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%

Ennyiből van aki ítélkezik? Az komoly!


Gondolom heti 2x el kell mosogatnod, meg rendet kell raknod a szobádban,ne adja Isten mèg be is vásárolsz és jön a dráma ha nem köszöni meg százszor.

2015. okt. 31. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:

Utolsó! Te is a semmiből ítélkezel...


Kérdező! Erre a kérdésre így nem lehet normális választ adni, próbáld jobban kifejteni.

2015. okt. 31. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!