Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek milyen anya az...

Szerintetek milyen anya az aki a gyerekét nem nézzi semmibe?

Figyelt kérdés
2015. okt. 30. 21:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

Ebből nem jössz ki jól.

Ha az írásod át kell nézned mielőtt elküldenéd, már baj van. Egyébként sem a fogalmazásoddal van baj... azt szokták átnézni, két-három oldalnyi anyagot, nem egy mondatot.

Röhejes, ahogy próbálod menteni a menthetőt. :)

Reméljük, legalább az itt kapott ív megmozgat benned annyit, hogy jobbá válj e téren.

2015. nov. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
:D De filyelj,ha telón írsz igen át kell nézni! :) El vagyok szokva a számítógép,laptoptól! Nyugi tudok írni! :D S lehet nem hiszed el,de 4/5 vagyok helyes írásból! :)
2015. nov. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"az írásod át kell nézned mielőtt elküldenéd"

- tévedsz, 21, mindig, minden írást, mielőtt kiadok a kezemből átnézek - elsősorban tartalmilag át kell nézni!

2015. nov. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Drávai Renáta válasza:

Attól függ,honnan nézed...

Engem csecsemőkoromban eldobott,folyamatosan megalázott,kifosztott,meglopott,és 2008-ban polgári peres óton kitett az utcára a szüleitől megörökölt lákásából-engem a nagyszóleim neveltek,mivel neki soha nem kellettem,apám korán meghalt-és ennek a féreg biológiai anyémnak 3 lakása van közvetve.Tehát nem zavartam volna sok vizet,egyszerűen utált mindig is,bár nemigazán értem,egy csecsemő mi olyat tud tenni,ami miatt az anyja egy életre megutálja...

Anno az apám után járó árvaellátásomat ellopta....Ehez képest a te anyád egy földre szállt angyal,és örülj neki,hogy nem jártál úgy,mint én!

2015. nov. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!