Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek milyen anya az...

Szerintetek milyen anya az aki a gyerekét nem nézzi semmibe?

Figyelt kérdés
2015. okt. 30. 21:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
65%
Az en lanyom semmi mást nem csinal, csak a telfonjat nyomkodja, de egesz nap!!közben az ágyban feszik, nappal is.tegnap amikor evett, még akkor is nyomkodta, mondom most már elég!!!és kikaptam a telefon a kezéből, idegbetegen persze, erre én voltam a szemét..
2015. okt. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
9-10 "nem nézzi semmibe utálja" -írja a kérdező 3-ban. Kérdés, hogy ezt mennyire lehet komolyan venni? vagy csak szünet van, és leeresztett tudatállapotban írja.
2015. okt. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
17%
Én is így vagyok! :D De be is vallja,hogy a báttyámat szereti jobban! :D Pedig mire haza ér a munkából napmintnap csillog a ház! :D A báttyán kér egy tizest megkapja! :D Én kértem egy kértem egy kétezrest(rendelni szerettem volna egy sapkát) nem keptam! :D És ez egy napon történt! :D Hát ezért nem utálom! :D Csak kicsit igazságtalan! :/
2015. okt. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Gyerekek, komolyan mindjárt elsírom magam, hogy ennyire nem tudtok írni...Legalább az anyanyelvünket tisztelhetnénk, ha már annyi minden mást nem tisztelünk magunkban...
2015. okt. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Hát sajnos vannak ilyen szülők, az én anyám is ilyen volt. Nagyon rendetlen és igénytelen nő, tőlem várta el, hogy rendben tartsam a házat, de ő ahol megfordult, runlit hagyott mindenhol. Hozzá tenném, hogy elég rendesen ivott. Amióta elköltöztem otthonról (lassan 7 éve) nem is tartjuk a kapcsolatot.

Kedves Kérdező, ennyiből azért nem lehet megítélni a helyzetedet. Szerintem kissé túldramatizálod, az hogy segítened kell a házimunkában, teljesen jogos elvárás. Végezd el a feladataidat otthon, és akkor nem lesz probléma. Ha pedig a helyzet rosszabb, keress diákmunkát és próbálj meg félre rakni egy kis pénzt, és költözz kollégiumba.

2015. okt. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
És milyen ember az, aki a "nézi" szót következetesen két Z-vel írja??
2015. okt. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Vagy a "bátyám"-at két ty-vel. Hogy a többi hibát ne is említsem... Katasztrófa, ami itt folyik!
2015. okt. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
13-as vagyok! :D Bocsi a hibákért,telón nehéz helyesen írni! :D
2015. okt. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Telón sem két ty a bátyám szó...
2015. okt. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Jó nem nem néztem át mielőtt kommenteltem! :D
2015. okt. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!