Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Minek csinálnak az ilyenek...

Minek csinálnak az ilyenek gyereket?

Figyelt kérdés

Unokatestvéremről van szó.

Igaz, már 22 éves, és már elköltözött, dolgozik egyetem mellett, tavaly sikerült elköltözni-e, de nem értem a szüleit. A szomszédban laknak, szóval mindent hallottunk, és ő is mesélte nekem:


Állandóan ment az üvöltés, veszekedés, az anyuka és az apuka éjjel nappal ordítva marta egymást, a gyereket nem hagyták sose tanulni, de persze ha nem 5-öst vitt haza, akkor már ment a büntetés. Unokatesóm mesélte, hogy az anyja állandóan a sarkában volt és beszélt, beszélt, panaszkodott, elmondta az apját mindennek, és ha megmondta, hogy nem érdekli, mert most pl tanulni szeretne, az anyja megsértődött, és ordított egész nap. Az apja kb ugyanez. Mondta, hogy sokszor kellett azt hallgatnia, hogy melyikük a nagyobb szemét, a nagyobb sz@r, melyiküknek is kell neki igazából hálásabbnak lenni, stb.

Unokatestvérem alapképzéses diplomaosztójára sem jöttek el, mert anyuka nem jön el, ha apuka ott van, apuka nem jön el, ha anyuka ott van.

Természetesen az unokatesóm bizonyítványával, jó jegyeivel tudtak dicsekedni, de egyébként le se sz@rták szegényt. Most elköltözött, és nem jár sose haza.


MINEK csinál 2 ember gyereket, amikor végig utálják egymást, végig gyűlölik egymást, állandóan veszekednek? Minek vannak ezek egyáltalán együtt? Unokatesóm is azért volt jó tanuló, és tudott lediplomázni, mert neki sokkal több esze van, mint ennek a 2-nek. Mondta is, hogy ők neki a tökéletes negatív példa, és szégyen vagy nem szégyen, de nem szereti őket, pont ezért.


Én nem értem az ilyeneket. Ha én utálok valakit, azzal nem csinálok gyereket, de még együtt sem fogok lakni vele. Akkor meg?


Miért van ez? :( Nagyon sajnálom mondjuk unokatesómat.



2015. júl. 2. 09:05
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Jah és a veszekedés, egymás utálása ma is megy.
2015. júl. 2. 09:06
 2/15 A kérdező kommentje:
Anyum mesélte, hogy nem a gyerek miatt lettek ilyenek, már előtte se bírták egymást.
2015. júl. 2. 09:13
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

1. gondolom amikor az unokatesód "megcsinálták" még nem utálták egymást.

2. kevésbé intelligens emberek a konfliktusokat nem tudják megoldani csak ordibálással sárdobálással.

3. ugyanezek nem is tudnak se szépen se csúnyán elválni, egyik sem akar új életet kezdeni, házat/lakást keresni vagy csak szimplán az anyagiak miatt nem tudnak/akarnak elválni!

Magyarul túl buták ahhoz hogy felismerjék ez se nekik se a gyereküknek nem jó, de amúgy is tojnak arra hogy megoldást keressenek és még lehet élvezik is azt hogy így élnek olyan címszóval hogy úgy szép az élet ha zajlik.

2015. júl. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
14%
jah hogy előtte is? kényszerházasság? tudod régen nem úgy volt hozzámentél ahhoz akihez akartál. Lehet szülői nyomásra házasodtak össze. És mivel ez az élet rendje gyereket kellett nemzeniük.
2015. júl. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván az unokatesód szülei is a kezdet kezdetén szerelmesek voltak egymásba, végül is összeházasodtak, és a nagy boldogságban a babát is bevállalták. Ahogy ma is mindenki más teszi aki szerelmes, boldog.

Azt, hogy az évek folyamán a házasság tönkrement, és nem láttak kiutat abban, hogy külön menjenek, így marad a továbbra is egy fedél alatt élés, de már csak gyűlölettel. Sajnos ezt a változást mindig a gyerekek szívják meg.

2015. júl. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem kényszerházasság. A házasságuk után kb 3-4 évvel kezdődött a folytonos háború.
2015. júl. 2. 09:22
 7/15 A kérdező kommentje:
És a "háború" alatt lett terhes a nő és született meg az unokatesóm.
2015. júl. 2. 09:22
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű a válasz. Ahhoz, hogy autót vezess, jogsit kell szerezned. Ahhoz, hogy gyereket csinálj, senki nem kér rajtad számon semmilyen tudnivalót. Magyarul bármmelyik hülye csinálhat gyereket, mert nem szól bele semmi és nem kell semmit teljesíteni hozzá. Még a legnagyobb nyomorba is szülhetsz gyereket, senki nem kéri számon rajtad, hogy tudsz-e vele bánni, feltudod-e nevelni.
2015. júl. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

ma 09:18

Azért ez a házasság nem olyan régen volt. Mennyi idős lehet az unokatesó? Talán 25 éves? Akkor a szülei lehet 30 éve házasodtak össze. 30 évvel ezelőtt is botrány volt ha a szülő kényszerítette ki a házasságot. Bár én nem hallottam ilyenről pedig ez az én korosztályom. Szóval lehet 100 éve kényszerházasságok voltak , de 30 évvel ezelőtt a kényszerházasság csak akkor volt, ha a fiatal lány megmakacsolta magát, hogy márpedig ő megszüli a gyereket ha akarja az apuka ha nem. Az apuka meg jól nevelt emberként inkább feleségül vette, hogy a gyereke családban nőjön fel. De az ilyen házasságnak ez lesz a vége ami az unokatesóval is történt.

2015. júl. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"És a "háború" alatt lett terhes a nő és született meg az unokatesóm."

visszakanyarodnék az első válaszomhoz. Annyira buták hogy már akkor is azt hitték a gyerek majd megoldja a problémákat, ill. nem akartak elválni mert az ciki/gáz stb. Egyszerűen nem ismerik fel azt hogy ami van nem jó nekik! Le merném fogadni hogy több olyan dolog van még az életben amihez elég érdekesen állnak hozzá! Hülyék na! Erre sajna nincs orvosság :D Bocs hogy ezt írom a rokonaidról de értelmes ember nem így viselkedik! OK hogy még a legjobb családban is megesik egy-egy összezörrenés, de sose jutna eszembe a gyerekemnek elmondani az apján minden sz@rnak!

2015. júl. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!