Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Minek csinálnak az ilyenek...

Minek csinálnak az ilyenek gyereket?

Figyelt kérdés

Unokatestvéremről van szó.

Igaz, már 22 éves, és már elköltözött, dolgozik egyetem mellett, tavaly sikerült elköltözni-e, de nem értem a szüleit. A szomszédban laknak, szóval mindent hallottunk, és ő is mesélte nekem:


Állandóan ment az üvöltés, veszekedés, az anyuka és az apuka éjjel nappal ordítva marta egymást, a gyereket nem hagyták sose tanulni, de persze ha nem 5-öst vitt haza, akkor már ment a büntetés. Unokatesóm mesélte, hogy az anyja állandóan a sarkában volt és beszélt, beszélt, panaszkodott, elmondta az apját mindennek, és ha megmondta, hogy nem érdekli, mert most pl tanulni szeretne, az anyja megsértődött, és ordított egész nap. Az apja kb ugyanez. Mondta, hogy sokszor kellett azt hallgatnia, hogy melyikük a nagyobb szemét, a nagyobb sz@r, melyiküknek is kell neki igazából hálásabbnak lenni, stb.

Unokatestvérem alapképzéses diplomaosztójára sem jöttek el, mert anyuka nem jön el, ha apuka ott van, apuka nem jön el, ha anyuka ott van.

Természetesen az unokatesóm bizonyítványával, jó jegyeivel tudtak dicsekedni, de egyébként le se sz@rták szegényt. Most elköltözött, és nem jár sose haza.


MINEK csinál 2 ember gyereket, amikor végig utálják egymást, végig gyűlölik egymást, állandóan veszekednek? Minek vannak ezek egyáltalán együtt? Unokatesóm is azért volt jó tanuló, és tudott lediplomázni, mert neki sokkal több esze van, mint ennek a 2-nek. Mondta is, hogy ők neki a tökéletes negatív példa, és szégyen vagy nem szégyen, de nem szereti őket, pont ezért.


Én nem értem az ilyeneket. Ha én utálok valakit, azzal nem csinálok gyereket, de még együtt sem fogok lakni vele. Akkor meg?


Miért van ez? :( Nagyon sajnálom mondjuk unokatesómat.



2015. júl. 2. 09:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%
9:26. Igaz nem 320 évvel ezelőtti esetről tudok hanem kicsit több (35-38) de a falunkban volt olyan hogy szerelmeseket nem engedték összeházasodni, mert nem egy felekezethez tartoztak. Amikor aztán meghalt az egyik félnek a párja (30 év múlva) a másik csapot-papot hagyott hogy élete szerelmével legyen! És még mondják hogy nincs örök szerelem :P
2015. júl. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
77%
szóval nem "30 évvel" és nem 320 :D bocsi
2015. júl. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Hogyan lehet azt "nem tudni", hogy ez nekik rossz? Az anyja már 2-szer kapott a házasság alatt idegösszeomlást.

Én nem hiszem el, hogy valaki nem látja vagy nem érzi, hogy ez neki rossz.

2015. júl. 2. 10:31
 14/15 anonim ***** válasza:

nem vagyunk egyformák

lehet ők is ilyenben nőttek fel ez számukra a normális és nem tudják milyen az igazán jó, a normális. vagy csak simán nem tudnak pl anyagiak miatt kilépni a kapcsolatból

2015. júl. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyik sem normális.
2015. júl. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!