Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám ezt tette, mit reagáljak?

Anyukám ezt tette, mit reagáljak?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok. A szüleim elváltak, apukámnak született egy másik gyereke, amit anyukámnak nem mondott el, de nekem küldött képeket és írt facebookon.

Anyukám pedig belépett a leveleimbe és mindent végigolvasgatott az engedélyem nélkül.

Sajnálom őt és megértem, hogy miért tette, de fel vagyok háborodva.


2015. aug. 13. 17:10
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
87%
20 évesen nem kötelességed megadni a jelszót anyádnak. Megmondhattad volna, hogy a magánéletedhez semmi köze. Nálunk sosem volt szokás egymás leveleit olvasgatni, még amikor gyerekek voltunk, akkor sem. Felnőtt ember vagy, lehetnek titkaid anyád előtt. Ha pedig önként megadod a jelszót, nyilván nem fog engedélyt kérni, hogy beléphessen. Ennyi idősen erre már rájöhettél volna. Változtass jelszót, és ne mondd el senkinek.
2015. aug. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Én továbbra se értem, minek mondtad meg neki a jelszavad. :D Vergődjön ha akar, hogy titkolsz valamit. Aztán?

Minden másban igazat adok neked.

Ülj le vele beszélgetni, hogy felnőtt ember vagy, jelszót fogsz váltani, és ne vegye személyes sértésnek (vagy vegye ha akarja), de kell a privát szféra. Ennyi.

2015. aug. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
87%

"ő kérte számon, hogy miért nem tudja a jelszavamat. Most erre mit mondjon a szülőnek a gyereke? "


Erre egy értelmes FELNÖTT annyit mond, hogy bocs, de vannak magánügyeim, és ezt neked is tudomásul kell venni.

2015. aug. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
4%

"ő kérte számon, hogy miért nem tudja a jelszavamat. Most erre mit mondjon a szülőnek a gyereke? Mit mondjon, hogy azzal zsarolják közben, hogy biztos titkol valamit stb?"


Miért? nem titkoltál előle semmit? biztosan nem?

2015. aug. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Most konkrétan,mért kérjen bocsánatot a kérdező? Az apukája elvált az anyukától,semmi közük egymáshoz már. Új életet kezdet, gy családja lett,lett egy másik gyermeke. Mért a kérdezőnek kellett volna elmondani? Meg mi jogon megy bele más oldalába az anyuka?! Inkább neki kéne elsősorban elnézért kérnie!!


Kérdező!! Változtass jelszót,és kapcsold be a sms értesítést,h kapj smst ha valaki be akarna lépni az oldaladba

2015. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
85%

Ha felnőtt lennél akkor tudnád mit kell mondani.

'Nem anya, nem adom meg a jelszavam, nem is tudom hogy juthat eszedbe ilyen abszurd ötlet. Nem titkolok előled semmit, gondolj amit akarsz, az én lelkiismeretem tiszta.'

Ha azt mondja, hogy ugorj bele a kútba, azt is megteszed?

2015. aug. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod az ő jelszavát? Mert elvileg mindketten felnőtt nők vagytok, pláne hogy külön élsz. Kérd el te is az övét, hisz mit titkolózik, nem? ☺ Kíváncsi lennék, hogyan reagálna.
2015. aug. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

#27

Elkérni a szülő jelszavát mondjuk a fbset tök felesleges.Anyám csak arra használja a fbt hogy tudjon candy chruss sagazni meg ilyenek...A leg frissebb üzenet is fél éves.Mondjuk ha a kérdező anyja nem ilyen akkor joo

2015. aug. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

én megváltoztatnám a jelszót és kész...


14 éves korom óta foglalkozom komolyabban informatikával sem apám sem anyám nem tudta már akkor sem a jelszavaimat...sőt igazából soha nem tudták, de ha akkor kérték volna akkor sem mondtam volna el nekik...


Több laptopom van más-más jelszóval ha fontos megadom apámnak mert pl leszedtem neki egy filmet, de nem vagyok ott és meg akarja nézni...de pl egyik géphez sem tudja a jelszavam és a telefonomhoz sem, senki nem is nyúl a gépeimhez...magánügyem...

Ha akarom elmondom ha akarom nem...a te anyukád olyan dolgokhoz fér hozzá amihez te nem akarod, hogy hozzáférjen, 20 éves vagy! külön élsz! szakadj le anyukádról szerintem...nem kell tudnia a jelszavad, használja a saját fb-ját!


22F

2015. aug. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyád egy vicc, de az még inkább, aki még neki is ad igazat :D


Én mindig is problémás gyerek voltam, anyám mégis meghagyta a privát dolgaimat privátnak, egyetlen egyszer turkált húgom levelezésében, de ott nyilvánvaló volt, hogy baj van, és olyan férfival levelezik, akivel nem kéne.


Mondjuk te sem vagy semmi, ha megadod neki a jelszavaidat, csak mert pampog :D Nem csodálom, ha ilyen hozzáállással elvált tőle apád, gondolom a vécére nem mehetett ki figyelő szemek nélkül, nehigy hazudjon valamiről.

2015. aug. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!