Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám ezt tette, mit reagáljak?

Anyukám ezt tette, mit reagáljak?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok. A szüleim elváltak, apukámnak született egy másik gyereke, amit anyukámnak nem mondott el, de nekem küldött képeket és írt facebookon.

Anyukám pedig belépett a leveleimbe és mindent végigolvasgatott az engedélyem nélkül.

Sajnálom őt és megértem, hogy miért tette, de fel vagyok háborodva.


2015. aug. 13. 17:10
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
3%
mit reagálj? kérj bocsánatot amiért elhallgattad előle ezt a fontos dolgot. Nem volt szép hogy kutakodott, de szerintem az sokkal rosszabb, ha a saját lányában nem bízhat az ember...
2015. aug. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem mindketten hibáztatok. Kérjetek bocsánatot egymástól és minden elsimul! :)
2015. aug. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
81%
Miért nem teszel jelszót a privát dolgaidra?
2015. aug. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
82%

1.nek üzenem,hogy ennyi logikával ha elmondja az anyukájának,akkor az apja állíthatja,hogy a saját lányába nem bízhat meg..

szerintem ne érezd magad rosszul emiatt.nyilván oka van amiért apukád nem tájékoztatta és nem akarta,hogy elmond neki.

ez nem a te hibád,oldják meg egymás között a feszülségeiket.

a jelszavaidat változtasd meg és ne mentsd el


anyukádnak igazából ahhoz a gyerekhez semmi köze,úgyhogy nem értem miért van felháborodva.neked van hozzá közöd,a féltesód.

2015. aug. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
1.:az apámtól elvált, az apámnak új élete van. Semmi köze nincs már hozzá. Semmiért nem kell bocsánatot kérnem. Ha meg nem tudja a jelszavam, akkor jön az, hogy miért nem tudhatja, biztos titkolok valamit, bennem nem lehet bízni. Ha meg elmondom neki a kistesót, apám fogja ugyanezt mondani.
2015. aug. 13. 17:27
 6/32 anonim ***** válasza:
91%
Ha 20 évesen megadod anyádnak a jelszavad csak mert ő azt mondta, akkor veled van a baj. Felnőtt vagy, ha nem tűnt volna fel. Ha megadtad neki, akkor utána ne hisztizz, hogy elolvasta.
2015. aug. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
93%
azért egy normális módon nevelt gyereknek is meg kell hagyni azt a kis szabadságot hogy olyan jelszót rakhasson a privát leveleire amit más nem ismer, főleg hogy nem is gyerek vagy, hanem már 20 éves......
2015. aug. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
62%

eleve apudtól nem volt szép dolog ez, egyik, hogy a gyerek lelkét titkokkal terhelni, másik elvárni a gyerekétől, hogy tartsa meg magának a saját anyja előtt.


sokan nem tudják, de kicsi gyereknél, az ilyenek is, hogy adok cukrot, de ne mondd el anyának, a gyerek lelkére negatívan hatnak, mert akit mindennél jobban szeret, becsül, azzal szemben várják el tőle az "átverést".

sok szülő h*lye és nem tudja, így apádnak megbocsátható, hogy megmérgezte ezzel a kapcsolatotokat anyuddal.


de jó, hogy el vannak válva.

én elküldeném a suttyóba az apát ismét.


anyud meg nem véletlenül kutakodhat a gépedben, pont most olvastam, hogy a pedofiloknak se kell a kisujjukat se mozdítani, magyarán egy anya félti a gyermekét, a gyerek védelme az első, mégha a becsületébe kerül is, mégha ezért gyermeke haragudni is fog rá.

2015. aug. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
5%

*"anyud meg nem véletlenül kutakodhat a gépedben,"


még ehhez írnám, valszeg már eljátszottad te is a bizalmát egypárszor..

2015. aug. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
8.: nem gyerek vagyok, hanem egyedül lakó egyetemista.
2015. aug. 13. 17:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!