Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám ezt tette, mit reagáljak?

Anyukám ezt tette, mit reagáljak?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok. A szüleim elváltak, apukámnak született egy másik gyereke, amit anyukámnak nem mondott el, de nekem küldött képeket és írt facebookon.

Anyukám pedig belépett a leveleimbe és mindent végigolvasgatott az engedélyem nélkül.

Sajnálom őt és megértem, hogy miért tette, de fel vagyok háborodva.


2015. aug. 13. 17:10
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
1%
ha neked nem kell bocsánatot kérned akkor anyukádnak sem.
2015. aug. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
És a szülők az ilyenek után csodálkoznak, ha a gyerek elmegy és onnantól le se sz. arja őket :D Hát, pedig nincs min csodálkozni.
2015. aug. 13. 17:43
 13/32 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon egyszeruen ki lehet ezeket a szituaciokat, ha nem adod meg sehova a jelszavad.


Es akkor mi van, ha beszol, hogy biztos titkolsz valamit? Elvileg felnott vagy, nem? Viselkedj is ugy.

2015. aug. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
16%

8-as vagyok

gondoltam hogy nem gyerek vagy, de felnőtt esetben sem érthető meg egy szülőtől sem az, hogy a gyereket a másik ellen irányítsa. jelen esetben azzal, hogy titkolozzón előtte. ami egy hazugsággal is felér.

2015. aug. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
13.:ő kérte számon, hogy miért nem tudja a jelszavamat. Most erre mit mondjon a szülőnek a gyereke? Mit mondjon, hogy azzal zsarolják közben, hogy biztos titkol valamit stb?
2015. aug. 13. 17:46
 16/32 anonim ***** válasza:
50%
ezért nem kellene játszmázni anyud ellen, akkor nem lenne ez. annyira még se vagy felnőtt, hogy felfogd a valódi hátterét a dolognak, látom..apudtól ez nem volt szép, az ő számlájára írható.
2015. aug. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
83%

'Anya nezd, felnott vagyok, szerintem jogom van a maganszferamhoz, es a barataim/ismerosem esetleges uzeneteit nem szeretnem veled megosztani. Ami lenyeges, es rad tartozik, azt ugyis el fogom meselni, de nem vagyok mas kisiskolas, hogy folyton ellenorizni kelljen'.


Peldaul ezt.

13-as voltam.

2015. aug. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
16.:sosem játszmáztam, nem tudom,ezt miből szűrted le. Anyukámnak az elvált apám magánéletéhez fikarcnyi köze nincs.
2015. aug. 13. 17:52
 19/32 anonim ***** válasza:
97%

Valóban nem kell bocsánatot kérned, mert nem szóltál. Apád elmondja amit akar, annak, akinek akarja.

A levelezésedben turkálni viszont nem szép dolog.

2015. aug. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
0%
Ééés a sokadik nagggyon drámai szituáció ebben a melegben. Kreatívak vagytok, csajok.
2015. aug. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!