Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 18 éves kamasz fiam. LEHET,...

A 18 éves kamasz fiam. LEHET, HOGY SZÍVOTT VALAMIT?

Figyelt kérdés
amikor hajnalban hazajön egy buliból, lefekszik aludni, és észreveszem,hogy hazajött, megkérdezem hol volt,és mikor jött haza... ilyenkor ÖSSZEFÜGGÉSTELEN, ÉRTHETETLEN MONDAT-TÖREDÉKEKBEN VÁLASZOL-nehezen találja a szavakat. Az a gyanúm, valami tudatmódosító szert kipróbált. Lehetséges?

2015. máj. 30. 07:18
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
69%

Nekem alkohol után másnap nincs étvágyam, pedig sosem vagyok részeg. Ez tényleg szervezetfüggő. De pl van aki kajaflash-ses lesz(majd éhen akar halni, vagy "valamit muszáj ennem mert megőrülök"-feeling), az lehet piától, fűtől, bármitől.


Inkább készítsen oda neki egy üveg (mentes) vizet, mert felkelés után nálam az a megváltás :D csak én magamról tudom h imádni fogom magam reggel ha este odakészítem. :D


A dehidratáció ugye dolgozik. Sőt, lefekvés előtt ajánlják a min.fél liter vizet, h ne legyen másnapos. Már aki szokott az lenni.


Remélem tudtam vmi használhatót írni :)


L

2015. máj. 31. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
78%
de miért nem beszélgetsz vele kérdező? most nem mondom, hogy ha valaki drogozik vagy füvezik akkor bevallja az anyukájának, de ha rákérdeznél, akkor úgyis látnád a reakcióját. pl ha elkezdene röhögni meg őszintén mondaná hogy nem szívott semmit, csak berúgott, akkor egyből kiderülne. de ez személyfüggő, bízok benne, hogy 18 év alatt ki ismerted annyira, hogy mikor mond igazat
2015. máj. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!