Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 18 éves kamasz fiam. LEHET,...

A 18 éves kamasz fiam. LEHET, HOGY SZÍVOTT VALAMIT?

Figyelt kérdés
amikor hajnalban hazajön egy buliból, lefekszik aludni, és észreveszem,hogy hazajött, megkérdezem hol volt,és mikor jött haza... ilyenkor ÖSSZEFÜGGÉSTELEN, ÉRTHETETLEN MONDAT-TÖREDÉKEKBEN VÁLASZOL-nehezen találja a szavakat. Az a gyanúm, valami tudatmódosító szert kipróbált. Lehetséges?

2015. máj. 30. 07:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
71%
Ha hajnalban piszkálnál engem, hogy hol voltam mit ittam stb, valószínűleg belőlem sem szednél ki egyetlen ép mondatot sem. És ittasnak sem kell ehhez lenni.
2015. máj. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
12%

Ha reggel hazamegy és egyből lefekszik, akkor nem party drogot használ(Ex,Speed), mert akkor nem tudna rögtön elaludni.

Ha gyanúsan sokat eszik reggelire,akkor lehet füvezett az éjjel.

Nézd meg mennyire táskásak a szemei, ha felkelt, mert lehet csak 1Exet evett, vagy egy kis Speed,órákkal korábban,az másnap látszik, ha aludt is,illetve étvágytalanság esetén(Ex,Speed) lehetséges.

Ha csak füvezés volt,azt másnap nem nagyon veszed észre rajta.

Alkoholt nrm fejteném ki,az eléggé közismert,a másnaposság.

2015. máj. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
91%
Most komolyan, hajnalban hazaténfereg p*csarészegen, a világát nem tudja, és te még élménybeszámolót kérsz tőle?!
2015. máj. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
78%

Amit te írsz, az ugyan nem mondattöredék, inkább egy barokk körmondat, de eléggé össze-vissza szöveg. Akkor most te is szívtál?


18 évesen gondolom amúgy se alszik napi 10 órákat, ha meg egy buliból hajnalban hazaér, normális, hogy annyira fáradt, hogy nem tud rendesen beszélni. Hát még ha ivott is!

2015. máj. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
66%

"Ha gyanúsan sokat eszik reggelire,akkor lehet füvezett az éjjel."

Vagy csak simán nem evett már vagy fél napja és baromira éhes. 9-kor elindul otthonról, buliznak 4-re hazaér, akkor már nem eszik inkább lefekszik aludni, dél körül magához tér az 15 óra evés nélkül. Ha még jól be is b*szcsizott teljesen érthető, hogy másnap majd éhen hal.


Hagyd békén hajnalban a fiadat, másnap is meglehet kérdezni azokat a hű de fontos kérdéseket. Ha már az ágyban fekszik félálomban ne csesztesd. Szerintem te sem adnál épkézláb válaszokat amikor már félig alszol, nem kell ehhez semmilyen tudatmódosító szer.

2015. máj. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is részeg volt.
2015. máj. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Egy aggódó anya vagyok, az egyszem gyerekem állapota nem mindegy nekem. Nem ismerem a parti-drogokat, ebben segíthetnétek, hogy a tüneteit felismerjem. Egyébként 12-kor az ebédnél már normális volt, jól evett. Nem igazán meséli el hol, hogyan bulizott. Mindíg valamelyik osztálytársának születésnapja van, azt ünneplik...- mondja ő. Mindenkinek KÖSZÖNÖM a SEGÍTŐ hozzászólásokat!
2015. máj. 30. 15:08
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi a 90-es években nem drogoztunk, sőt volt amikor én voltam a sofőr akkor még nem is ittam. Hajnalban az éjjelnappalit ennekellenére mindig kiettük a melegszendvicséből
2015. máj. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond, hogy a drogok is minden szervezetnél más tüneteket produkálnak... pl. LSD-ről hallottam, hogy valaki nagyon élvezte, mert tök érdekes, színes hallucinációi voltak, más meg remegett tőle a sarokban, mert kifejezetten ijesztőek voltak a látomásai...
2015. máj. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

12-es vagyok.

Jól lepontoztak az okosok,igaz általánosságokat írtam,de tapasztalatból beszélek.

Kedves kérdező,ha gondolod írj egy privit és beszélgethetünk:)

2015. máj. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!