Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 18 éves kamasz fiam. LEHET,...

A 18 éves kamasz fiam. LEHET, HOGY SZÍVOTT VALAMIT?

Figyelt kérdés
amikor hajnalban hazajön egy buliból, lefekszik aludni, és észreveszem,hogy hazajött, megkérdezem hol volt,és mikor jött haza... ilyenkor ÖSSZEFÜGGÉSTELEN, ÉRTHETETLEN MONDAT-TÖREDÉKEKBEN VÁLASZOL-nehezen találja a szavakat. Az a gyanúm, valami tudatmódosító szert kipróbált. Lehetséges?

2015. máj. 30. 07:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Lheteséges, meg az is, hogy símán berúgott, vagy csak hullafáradt.
2015. máj. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

lehet hogy csak sokat ivott. piaszagot nem éreztél rajta?vagy a tipikus részegség jeleit, indokolatlan vihogás vagy alig tud egyenesen járni stb?

én azt javaslom, hogy reggel beszélgess el vele, ha felkelt.

2015. máj. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Lehetséges. Meg az is, hogy TE SZÍVTÁL VALAMIT AZ ÉJJEL! Vagy az nem lehetséges?:-)
2015. máj. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%

Anyám is ezt játszotta velem, csak ő 30 évvel ezelőtt! Mindig akkor zaklatott amikor hazaértem félrészegen vagy hulla fáradtan, csak én már tudtam ezt és előre gyakoroltam a válaszokat, ha át akartam verni! :D

Én már igyekszem olyan kapcsolatot kialakítani a gyerekeimmel, hogy ne hazudjanak, én meg nem akarom őket faggatni feleslegesen.

2015. máj. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
18 évesen kamasz??? Ne faggasd hajnalban, érthető hogy nincs kedve beszélgetni. Hagy aludni, beszélgessetek nappal. Túlgondolod.
2015. máj. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Azt nézd, hogy tud-e aludni, ha igen az jó jel. Felkelés után ha normális a pupillája és nem vörös a szemfehérje, az is jó jel. Ha panaszkodik, hogy "ég a pokol" odabent, az ugye a másnaposság biztos jele, de ha te drogoktól félted, akkor ennek örülhetsz. Szerintem semmi okod aggódni, de ha jóban vagytok, akkor mondd el neki, hogy mitől félted és kérdezz rá (ne vádaskodj).
2015. máj. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem felesleges beszélni vele

ha 18 év alatt nem nevelted meg és fogta fel a drogos káros dolgait, akkor már nem kell ezzel traktálni

meg a legjobb ha kipróbálja és maga jön rá, hogy ez rossz.

berugni meg nagy cucc

hányszor jöttem én is úgy haza...

2015. máj. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%
Kérdés, hogy 1x volt-e ilyen alkalom... félálomban, elvajárva, fáradtan én is beszéltem már így, tök érthetetlenül, és nem kellett hozzá még pia sem, nemhogy drog :D. Szóval ebből nem vonnék le messzemenő következtetéseket. Maximum rákérdezhetsz, hogy aggódom érted, kicsi fiam, drogoztál? Mert így meg így viselkedtél tegnap... sztem bevallja, ha tényleg, és beijed, mert van "bizonyíték" :D.
2015. máj. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem csak simán egy zombi, és az agyatokat akarja. Előfordul.
2015. máj. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%
Lehetséges hogy azt a tudatmódosító folyékony drogot használja amit sokan, az alkoholt.
2015. máj. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!