Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » En vagyok a pofatlan senkihazi...

En vagyok a pofatlan senkihazi, vagy anyam?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldonteni... En azert lennek pofatlan senkihazi, mert rola azt allitom, de o azert mert ugy viselkedik...

Na szoval...vert, tanulatlan, panaszkodik h nincs penze de amikor megemlitem az OKJ-t...hirtelen kussol. Tipikus aljas cigany. (Nyolc altalanosa van)

Cigi, pia hetvegenkent KOCSMA no letere...mert szamara ez a szorakozohely. Nem veszi eszre h kulturalt ember nem jar oda rendszeresseggel...

Kiskorunkban vert, kijott vlmi allergias kiutesem...mas anya szaladna orvpshoz...o letojja egy "ne kepzelj be betegsegeket" 3-4 napja viszketek kinzoan...megkeseriti a napjaimat...nemsokara szobeli...(nyelvvizsgafele...kb ezen mulik a jovom mert olyan iskolaban vagyok)hidegen hagyja...DE!!!

Kepes eljarni otthonrol a haverjaival es hajnalban!!! visszajonni veluk mulatozni mikor az ember mar alszik.. masnap egesz nap alszik...



2015. máj. 30. 00:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
48%

Azt mondanam, hogy az anyad, de mivel leirtad a "Tipikus aljas cigany" jelzot a sajat anyaddal szemben, te nyerted a " pofatlan senkihazi" jelzot.

Anyad max egy hulye luvnya.

2015. máj. 30. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
46%

Te.

Lehet elkoltozni.

2015. máj. 30. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

En koltoznek, de meg messze nem vagyok nagykoru.

Az aljas cigany jelzot meg azert raktam ra mert a ciganyok nagyresze viselkedik igy. (4-5 evesen olyat muveltek velem azoknak par egyede, h azt nem konnyu feldolgozni meg felnottnek sem...ja es termeszetesen ezzel sem foglalkozott...ITT KEZDTEM NEM BIZNI BENNE)

En is lehet h hibas vagyok de amikor vlki igy viselkedik...embeftelenul...tobb esetben is...akkor mar azwrt en is szet tudok robbanni.

2015. máj. 30. 10:13
 14/17 anonim ***** válasza:

Most nem értem a kérdést.

Te elküldök anyádat okj-ra, az meg inkább kocsmázik.

Ezzel most mit lehet tenni? Semmit.


Tanulj és kész és igyekezz elköltözni.

2015. máj. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
64%

Hát a kérdést olvasva, egyértelmű, hogy te.

Nem jó anya, de mi köze a viszketésedhez? Felnőtt\majdnem felnőtt emberként egyedül is tudsz menni az orvoshoz, nem kell az asszisztálása, maximum pénzt kell adnia a gyógyszerre. A nyelvvizsgádhoz sincs semmi köze, ha lusta vagy tanulni, azért ne anyádat hibáztasd.

2015. máj. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fontos egy szülő támogatása, hisz ez a gyereket motiválja! És mint írta, még nem felnőtt! Ha tehetem, a mai napig elkísérem a gyerekeimet, a szüleimet, férjemet az orvoshoz, ha kérik agy látom, hogy jó lenne, ha lenne velük ott valaki. A tanulástól pedig nem elvenni kellene a kedvét, hanem ösztönözni! Na ez az anyuka mindent fordítva csinál, amit egy anyának csak lehet! Legyen benned elég akarat a váltáshoz! Csak az a baj, hogy ezeknél a fiataloknál szokás az, hogy vagy hamar beleugranak egy rossz kapcsolatban, mert kell mégis egy támasz vagy alig nyílnak meg.
2015. máj. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
42%

Az en édesanyamnak is 8általánosa van.. Mégsem nezem le, sőt becsülöm őt.. Bár ő nem vert



Szerintem anyád nevelése vagy..

Egyik kutya masik eb..

Ugyhogy nem ismetelném a zsavaidat..

Gratulalok, hogy ugyanolyanná váltál, mint amit lenézel

2015. máj. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!