Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » En vagyok a pofatlan senkihazi...

En vagyok a pofatlan senkihazi, vagy anyam?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldonteni... En azert lennek pofatlan senkihazi, mert rola azt allitom, de o azert mert ugy viselkedik...

Na szoval...vert, tanulatlan, panaszkodik h nincs penze de amikor megemlitem az OKJ-t...hirtelen kussol. Tipikus aljas cigany. (Nyolc altalanosa van)

Cigi, pia hetvegenkent KOCSMA no letere...mert szamara ez a szorakozohely. Nem veszi eszre h kulturalt ember nem jar oda rendszeresseggel...

Kiskorunkban vert, kijott vlmi allergias kiutesem...mas anya szaladna orvpshoz...o letojja egy "ne kepzelj be betegsegeket" 3-4 napja viszketek kinzoan...megkeseriti a napjaimat...nemsokara szobeli...(nyelvvizsgafele...kb ezen mulik a jovom mert olyan iskolaban vagyok)hidegen hagyja...DE!!!

Kepes eljarni otthonrol a haverjaival es hajnalban!!! visszajonni veluk mulatozni mikor az ember mar alszik.. masnap egesz nap alszik...



2015. máj. 30. 00:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Egyikőtök se kutya...
2015. máj. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Argloss ***** válasza:
92%

Ha mást nem, akkor legalább negatív példát mutatott. Ettől függetlenül az sem pozitív, ha valaki a saját anyját szidja mindenhol, még akkor sem, ha ilyen emberről van szó.

Próbálj meg a hibáiból tanulni és te tanulj, dolgozz és éld úgy az életed, hogy másokét nem teszed tönkre közben.

Ha most fogsz vizsgázni, akkor már elég idős vagy hozzá, hogy egyedül meglátogasd az orvost.

Kitartást és sok sikert kívánok neked!

2015. máj. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

az egymásra mutogatásnak nincs értelme

vázold föl magadban a problémákat és tégy meg mindent elenük amit tudsz

vedd úgy ilyen kártyákkal indulsz, de innen a szép nyerni :)

anyud olyan, amilyen, n megváltoztatni akard, az nem a te feladatod. te csak a jövődre koncentrálj.

2015. máj. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ertem. Koszonom a valaszokat. De azert nagyon kikeszit h pl most is hazajon par kocsmapatkannyal es spontan mulatozni kezdenek mikor mar aludtam.
2015. máj. 30. 01:20
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Anyukádat már nem tudod megnevelni, mert ő felnőtt, ilyen lett, ilyen életet választott. Ha ő maga nem látja, mit csinál, akkor menthetetlen. Igyekezz, tanulj, helyezkedj el dolgozni, és amint tudsz, menj el otthonról egy nyugodt albérletbe. Tervezd meg az életedet, és én már látom, hogy jó utat fogsz választani, és egy normális, rendes életed lesz. Fel a fejjel, és kitartás! :)
2015. máj. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
31%

Én sose értettem az ilyet, ha esetleg én felnövök és elköltözöm innen (már 20 vagyok, de még kell pár év), akkor nem hiszem hogy sűrűn meglátogatnám anyám majd.


Olyan fél-1 évente bőven elég. Hidd el majd megbosszulja az élet, mikro te is majd alig látogatod a jövőben. Neki nem lesz nagyobb fájdalom mint amikor 25-30 évesen azt mondod előtte, hogy pokoli gyerekkorod volt, és rühelltél vele lakni.


Most még komolytalan kis csitri vagy a szemében, aki indulatból beszél, de majd ha felnősz. És akkor is ugyanezt mondod, az fog igazán fájni.

2015. máj. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
23%
Teljes mértékben megértelek! És attól, mert az anyukád, nyugodtan faképnél is hagyhatnád! Az egyik barátnőmet tizenéves korában hagyta el az anyukája, mert nem bírt az alkoholista férjével. A pali ottmaradt 2 kisgyerekkel. Az anya néha ad életjelet magáról, de a lányok már nem akarnak hallani róla. Az apjukat is otthagyták: kocsmázás, tele adósság, a lányoktól vette el a fizetést, amit nem kajára költött. Mindennek lehordták a szüleiket. Az, hogy felnevelték: Nem élhettek teljes gyerekkort, a szülők megkeserítették a gyerekek éltét! Attól, mert valaki szülő, még nem jogosítja fel arra, hogy a gyerekével parasztul bánjon és igenis, tanulja meg a szülő a leckét! Nem mindegy hogy a gyerekéért mindent megtesz vagy pedig csak "csontokat dobál" és úgy neveli fel, mert neki éppen olyan kedve van. Ez nem így működik! Tiszteletet egy ilyen szülő végképp nem érdemel, akinek fontosabb az egyéni alkoholizmusa, érdektelensége, közönyössége, mint a saját gyerekének a segítése és az életben való segítése! Ugyanis gondolhatná, hogy lesz Ő még egyszer öreg és ha egyszer saját lábra áll a gyerek, akkor a szülőnek lesz szüksége a gyerekre! De úgy hiszem, hogy megérdemelné, hogy ne gondoskodj róla és eltűnj az életéből! Ugyanis egy ilyen ember abszolút megtudja keseríteni az életed, vagy azért, mert rosszindulatú vagy pedig a közönnyel és a "lezs*rom" stílussal! Rendkívül tudom sajnálni ezeket a gyerekeket, mert manapság azért, mert valaki bevállalt egy gyereket, már rögtön tisztelni és becsülni kell! Az anyaság mára szent és sérthetetlen lényt jelent, holott szimplán egy biológiai folyamatról van szó és egy természetes felnevelésről! Nem tudom mi volt a háttér, milyen családból származol, apuddal mi a helyzet és egyéb dolgok, de ez a Te életed! És undorító, hogy egy szülő nem büszke a gyerekére, amikor az ilyen körülmények közt is kitart és építené az életét, de pont a szülő gátolja ebben, ráadásul a saját anyukája... bocsánat, ha erősen fejeztem ki magam, de én ezt teljes mértékben így gondolom. Én is anya vagyok, a nagyobbik gyerekem 25 éves, a kisebbik 20. Kölcsönös tisztelet, kompromisszum, egymás érdekeinek nézése a fontos! És igen, egy szülő is lehet paraszt! Megértem, aki otthagyja a szülőket, ha már nem bírja otthon ilyen körülményeknél! Akinek meg nincs gyereke vagy nem látott még ilyen helyzetet, az mindenféle tapasztalat nélkül gondolhatja, hogy mégis csak az anyukád... NEM? NEM JOGOSÍTJA FEL arra, hogy így bánjon a gyerekével. És a gyereknek sem kötelessége ezt eltűrni! Költözz el és építs saját életet! Anyukád meg menjen és mulatozzon... A szeretet pedig addig tart, amíg valakiben "el nem törik valami". Utána már nem fog érdekelni semmi. Ezt ne várd meg!
2015. máj. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Meg nem tudok, mert kulfoldon szeretnek epiteni ezert kell a sikere nyelvviskola elvegzese.

Edesapam tragikusan elhunyt ket eve, ertelmes rokonokkal nem tartjuk a kapcsolatot, igy maradtak az alkoholista...-ok.

Csak az a baj h nekem birkaturelmem van es nem vagyok haragtarto.

2015. máj. 30. 02:08
 9/17 anonim ***** válasza:
33%
Pedig kicsit meg kell emberelned magad, mert ezzel így abszolút mindenhogy kihasználható leszel! És az emberek nem azt fogják nézni, hogy Neked milyen a családi háttered és mit élhettél át! Ugyanis már ilyen fiatalon meg kellett tapasztalnod az élet gyötrelmes részeit és bizony ez a lelkeden és a természeteden is látszódni fog! Nem tűrheted el örökké, hogy Te legyél a "lealázott" és az, aki mindig tűr... az anyukád lakásában éltek gondolom és addig az van, amit ő akar, legalábbis elgondolásom szerint ez a primitív felfogás él, amit akár kimondatlanul is tiszteletben tartasz. Viszont én azt ajánlom, hogy ne kifogásokat keress, hanem lépj!
2015. máj. 30. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
11%
Kérdező! Jó természeted van! :) Maradj így! És minden rendbejön! :)
2015. máj. 30. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!