Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti engednétek a 4 éves lányoto...

Ti engednétek a 4 éves lányotoknak, hogy balettre járjon?

Figyelt kérdés
Amikor 4 éves voltam, mindenáron szerettem volna balettre járni, vagy legalább valami hasonlóra, de a szüleim akkor is meg később is tettek rá, se sport, se különórák, se semmi. Most annyira bánom, mert felnőttként már semmit sem tudok elkezdeni, és az alakomon se sok mindent tudok már változtatni, addig kellett volna, még kicsi voltam.
2015. máj. 25. 18:43
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

engedném, de hidd el, hogy sosem késő elkezdeni. nem szeretem, amikor a szülők van hibáztatva 15-20 évvel később is, valami gyerekkori sérelem miatt.

"felnőttként már semmit sem tudok elkezdeni" ezzel meg nem értek egyet, rengeteg sport van már, mindig indulnak kezdőnek is . én táncolni jártam egy darabig, voltak akik 60 évesen jöttek el, előtte soha nem voltak tánc órán. senki nem nézte ki őket.

de mást is elkezdhetsz, nincsen korhoz kötve a legtöbb..

2015. máj. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!