Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Engednétek a járást a 14 éves...

Engednétek a járást a 14 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés
Egy 18 éves fiúval akivel egy iskolába járnak?A lány kedves,okos,nem menne bele hülyeségekbe
2013. okt. 22. 20:19
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
88%
Én megbíznék ennyire a lányomban. Ha tudom róla, hogy felelősségteljes, megbízható, és nem lehet könnyedén befolyásolni, akkor persze, megengedném. Nekem is volt 'kapcsolatom' 14 évesen, semmit sem csináltunk, csak csókolóztunk, meg kézen fogva sétálgattunk, jó élmény volt.
2013. okt. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim válasza:
65%
Engedném, bár a 18 éves kicsit sok lehet.
2013. okt. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudnék örülni neki.
2013. okt. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
97%

Ha nem engeded,akkor titokban fogják és hazudozni fog.

Ha hozzátok is mehetnek,akkor szem előtt vannak.És ugye a felvilágosítás nem marasdt el??

2013. okt. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim válasza:
86%

Tiltsd, tiltsd mindentől, hogy majd ne mondjon el semmit aztán foghatod a fejed, hogy mibe keveredett..


Inkább segítsd, legyél mellette, beszélj meg vele mindent, aztán ha nem mindig egyből lekiabálod a haját, talán el is fog mondani dolgokat, amiket jobb is ha tudsz.

2013. okt. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
22%
Remélem tudom, úgy nevelni, hogy 14 évesen tudja, hogy ő még csak gyerek és eszébe se jusson ilyen.
2013. okt. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
43%
A lányomban bíznék, de egy 18 éves fiúban nem aki 14 évesekkel akar járni, elbeszélgetnék vele, hogy maradjon távol tőle
2013. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
57%

Most akkor tedd a szívedre a kezed, és emlékezz vissza!

Azt ne mondd, hogy neked 14 évesen még csak a babázás meg a tanulás járt a fejedben!

Kicsit gáznak érzem, hogy egy lassan már nagylánynak is anyuci próbálja meg diktálni, még azt is szinte, hogy mit érezhet meg mit nem. Szerinted ez így helyes?

De te tudod.. tiltsd meg neki, hogy aztán vagy pszichésen sérült legyen (amiért anyuci szabja meg azt is, hogy kivel járhat meg kivel nem), vagy szépen megtanul majd téged kijátszani.

2013. okt. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
45%
Jaj utolsó hagyjuk már ezt a hülyeséget, 10 évvel ezelőtt voltam csak 14 éves és egyáltalán nem pasizáson járt az eszem. Főleg nem 18 éves férfiakkal. Egy általános iskolás diákról beszélünk azért nem kell túlzásba esni.
2013. okt. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
42%
Semmi bajom, ha egy tizennégy éves lány randizik, de ne egy tizennyolc éves fiúval
2013. okt. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!