Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Engednétek 14 éves lányotoknak...

Engednétek 14 éves lányotoknak, hogy barátja legyen?

Figyelt kérdés

3 hónap és 15.Rendes,megbízható,jó tanuló lány.Olyan fiúval,akit ismerünk,és kedves,jól nevelt.Szerintetek korai?Ti engednétek?

A KÉRDÉS ELMÉLETI ALAPÚ.:)


2013. febr. 18. 22:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy engedély kellene hozzá... szóval úgy fogalmazok, hogy inkább örülnék neki mind nem...
2013. febr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
23%

Én korainak tartom.. De ha tiltanám akkor sem változna semmit, legfeljebb titokban találkoznának. Így engedném de lennének szabályok.

1. Iskolaidőben nincs órákig tartó kimaradás.

2. hétvégén találkozhatnak több órára is.

3. szexel még várjanak

4. nincs se itt se ott alvás.. ezzel is várjanak..

Legalább 16 éves korig várjanak

2013. febr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Akkor én meg úgy kérdeznék,hogy áldásodat adnátok rá?:D
2013. febr. 18. 22:14
 4/21 anonim válasza:
92%

Természetesen.. :-) Miért kell ide "korlimit"? Ha úgy is tudod, hogy megbízható, és a fiú sem csak a farkával irányít, akkor miért ne? Mellesleg ha ilyet csinálsz, mi van akkor, ha pont a nagy Ő az, akitől "megfosztod"? :-( Az én kislányom 12 éves, volt már a mostanin kívül 2 másik barátja, tök jól elvagyunk, és a fiú is tök jól elvan a csajszibarackkal! :-)

Sok sikert Nektek!!

2013. febr. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%

Miért ne engedném? Az ő magán élete.

Rajtam csak az múlik, hogy hol hagyom ismerkedni. A suliban, vagy a diszkóban ;)

2013. febr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező (#3), természetesen:)
2013. febr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

nekem ez mindig olyan fura, ha egy lánynak engedélyt kell kérni, h barátja legyen.

lehet, hogy esetleg meg kéne várni azt a kort, amikor ez már egy elfogadott dolog a szülők részéről is?


nekem sosem volt engedélyhez kötve a fiúzás, igaz nem is 14 évesen kezdtem. persze volt kézfogós szájrapuszizós fiúm akkoriban, de anyám jól ismert, és tudta, h nem fogok vele az ágyban kikötni.


18 évesen lett olyan barátom, akivel lefeküdtem, de ott elég volt annyi, h bemutattam jóanyámnak, neki szimpi volt a fiatalember, és nem engedélyt adott, hanem tudomásul vette, h járunk. ennyi.

2013. febr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
5%
Túl korai, nem engedném. Lehet, hogy nem kérdezné meg, de kiskorú, el kell fogadnia a szülői irányítást. A szülőtől is függ, hogy milyen a szülő -gyerek viszony, és beszélnek-e ilyesmiről.
2013. febr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%

Ez nem engedély kérdése.

És régen valóban korainak tűnt, ma már egyáltalán nem.

2013. febr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

"Engedném". Illetve remélem azt, hogy sikerül olyan kapcsolatot kialakítanom a 14 éves lányommal, hogy az ilyesmit elmondja, illetve észnél lesz a tekintetben, hogy merre és meddig szabad.

Nem akkor kell keménykedni, ha már kilóg a ló láb...

Időközben kell értékeket, elveket átadni a gyereknek, nem pedig tiltani, ha már nem bírjuk kezelni.

Szóval engedném, de az átadott értékek mellett. Ami azt jelenti, hogy 14 éves koráig eljutunk oda, hogy tudja mik az értékei, tudja, hogy mi "való" neki 14 évesen és mi NEM. Hogy tudja mennyire fontos a tanulás stb.

2013. febr. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!