Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Engednétek 14 éves lányotoknak...

Engednétek 14 éves lányotoknak, hogy barátja legyen?

Figyelt kérdés

3 hónap és 15.Rendes,megbízható,jó tanuló lány.Olyan fiúval,akit ismerünk,és kedves,jól nevelt.Szerintetek korai?Ti engednétek?

A KÉRDÉS ELMÉLETI ALAPÚ.:)


2013. febr. 18. 22:10
1 2 3
 11/21 mustafa33 ***** válasza:
48%
Akár barátnője is. Csak az a baj, hogy amire te gondolsz az nem barát. A barátok nem szokták megdugni a barátnőjüket. Azok a szeretők. Ja, tudom, az már elavult (de mi? a szó, vagy a fogalom?) Régen szakításkor mondták: "de azért barátok maradunk." Ezek mit mondanak ilyenkor? Talán: "azért felebarátok maradunk? ☺ " Ide fejlődött a nyelv. Vagy a világ? Sajnos.
2013. febr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 mustafa33 ***** válasza:
0%

"Régen korainak tűnt, ma már egyáltalán nem az."

Hát igen, régen korainak tűnt, mert ez után szokott jünni a gyerek. Ma már nem jön. Később sem. Sőt egyáltalán. Egyes kátrányos helyzetűeknél jön, de azoknál meg nem probléma a koraiság.

2013. febr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Hajaj, ez elég gáz, kedves mustafa és 8. válaszoló. SZERETŐ? az nagyon mást jelent.
2013. febr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 mustafa33 ***** válasza:
63%
Ja, értlek, tehát az a kettő (fű és fa) akikkel manapság szoktak szexelni az nem a szerető kategória. Jaj, bocs a ti értékrendetek szerint az orál az nem szex, az csak jópofa játék. Hát igen, valójában jó pofa játék, de biza valaha a dinoszauruszok idejében ezen dolgok értékrendeje éppenhogy fordított volt. Az orál az volt a felsőfok, az csak utolsó lépcsőként jött be (most nem egy aktuson belüli sorrendre gondolok) egy kapcsolatban. Az intímebbnek számított mint egy sima dugás. Ma fordítva van. A miértet nem értem. Igen, magyarázták, hogy az nem szex mert a csaj szűz maradhat. Valójában ez csak alibizmus. Egy papneveldét orálisan kielégítő szűz valójában ordas....
2013. febr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
35%

13 vagyok és kb 100000 csókon túlvagyok.

szerintem ez az egyik dolog amibe a szülőknek nincs beleszólásuk.

2013. jún. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
37%
K-rva büszke lehetsz magadra.
2013. júl. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 mustafa33 ***** válasza:
A 13 éves gyerek beszámította a nagynénik és szomszédaszonyok általi összenyálazását csecsemőkorában (jaj de aranyos gyerek, eszem a zúzáját, cup-cup-pusz-pusz-pusz-cup-cup) ☺ ☺ ☺
2013. júl. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
sok béna... 7.es koromba dugtam már uristen nem hiszem h ehhez van beleszólása a szülőnek
2013. júl. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 mustafa33 ***** válasza:

Dugtad biza a mutatóujjadat az orrodba. ☻

Engem és a szomszéd csajocskát 3.-as korunkban kapott rajta anyám a fatartóban, de azt azért még mégsem nevezném dugásnak, bár valójában azt próbálgattuk utánozni. ☺

2013. júl. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

én is 7. es koromba vesztettem el a szüzességemet.

a párkapcsolatokba a szülők nem szolhatnak bele.

2013. aug. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!