Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Engednétek a járást a 14 éves...

Engednétek a járást a 14 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés
Egy 18 éves fiúval akivel egy iskolába járnak?A lány kedves,okos,nem menne bele hülyeségekbe
2013. okt. 22. 20:19
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
64%

"fúj takarodj már te erkölcstelen gané,22évessel ...hát csak gratulálni tudok,te falusi szutyok"


Előtte is városban éltem, és most is. Tudod én voltam a legidősebb a szoba- és csoporttársaim között a kollégiumban, aki még szűz volt. És 1 év járás után azt hiszem nem bűn elveszíteni a szüzességet. És tudod nekem nem fájt, nem véreztem stb, hanem nagyon jó volt, mert a fiú igenis odafigyelt rám! Ja, és én vetettem véget a kapcsolatnak, nem ő hagyott el.


És ismeretlenként ne beszélj velem így légy szíves, és ne ítélkezz fölöttem!!!!

2013. okt. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
91%

azért nem csak egyféle 14 éves lányok és fiúk vannak, akiknek folyton a kefélésen jár az eszük, hanem akadnak normálisak is.

ha tudom, h a fiú jól nevelt, normális családból származik, és az előélete sem ad okot aggodalomra, akkor megengedném, h kulturált keretek közt járjanak. beszélgetnék a lányommal a szerelemről, szexről védekezésről.

mondjuk nekem 14 évesen nem a szex volt az első gondolatom ha odavoltam valakiért, inkább csak szerettem vele együtt lenni, beszélgetni, csókolózni.


a fiút is igyekeznék minél jobban megismerni, hogy lássam, valóban normális-e, felelősséget vállal-e a tetteiért.

2013. okt. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:
Egyébként 1 hét múlva lesz 15 éves.
2013. okt. 22. 22:02
 34/46 anonim ***** válasza:
84%

Az elvakult tiltással semmit nem oldasz meg. Egy bizalmas anya-lánya viszony hatásosabb, mint a legszigorúbb tiltás. Ha tisztában van a dolgokkal, éretten gondolkodik, akkor nyugodtan bízd rá! Ha csak tiltod, azzal azt éred el, hogy megtanuljon hazudni neked.

A fiút meg ismerd meg! Itt könnyen ítélkezik mindenki, amikor csak két számadatot lát. Reálisan megítélni valakit viszont csak úgy lehet, ha megismerjük.

A lányodat meg mondom, világosítsd fel, beszélgess vele sokat erről a szerelem témáról! Azzal éred el a legtöbbet!

2013. okt. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
73%

#23, meddig próbálod még ezt a zöldséget terjeszteni???

Magyarországon minden 14 (TIZENNÉGY) év feletti személy a szokott megkötéseken túl (egyenesági rokonok ilyesmi) azzal létesít szexuális kapcsolatot, akivel akar.

És ez így van 1878 (ezernyolcszázhetvennyolc, I. Magyar Btk) óta, ideje lenne már megtanulni esetleg...

[link]

Ez Európa, nem az USA "biblia-övi" része...


Kérdező, természetesen igen a válasz a kérdésre.

2013. okt. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
24%
Jó akkor törvényes de attól még nem normális 14 és egy 28 éves közötti kapcsolat. Bár azt csak provokációnak szánta sajna be is dőltem neki.
2013. okt. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
56%
Ja, és hozzátéve azt, hogy szerintem egy elsős gimis lány és egy negyedikes fiú tök szokványos, normális kapcsolat, nincs benne semmi furcsa, semmi rendkívüli.
2013. okt. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
62%
#36, mi lenne ebben provokáció, én is ismerek ilyen embert... tényleg nem szokványos, de nem is fehér holló...
2013. okt. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
14%

Jó én is ismerek olyant aki a rokonával él kapcsolatban attól még nem tartom normálisnak.

Ne mond már, hogy egy 14.éves gyerek és egy 28 éves férfi normális a kapcsolat, vagy a lány koravén vagy a férfi perverz de nem normális az számomra biztos.

Egyáltalán egy 14éves és egy 28 éves hol találkoznak. Annyira nem egy korosztály, hogy csak na.

2013. okt. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
75%
Te utolsó, hol látsz itt egyébként 28 évest?
2013. okt. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!