Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Engednétek a járást a 14 éves...

Engednétek a járást a 14 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés
Egy 18 éves fiúval akivel egy iskolába járnak?A lány kedves,okos,nem menne bele hülyeségekbe
2013. okt. 22. 20:19
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
75%

Van tapasztalatom 14 es csajjal volt bnom ott is volt kor kul, kb igaz amiket mondtak, az anyja mindentol tiltotta, annal inkabb kijatszotta, sztem par ev es nem fog vele birni, engem talalkozasra se meltatott.

Van a masik fiatalos felefogasuak, nyiltan barmirol (ott csak barat vagyok, az egesz csalad befogadott tobb mint 5 eve joban vagyunk) barmit meg tudunk akar kozosen 4 szemkozt beszelni.

Mindenki dontse el melyik a jobb.

2013. okt. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
63%

Igen, engedném.


Az én anyám 12 évesen engedett randizni, mert tudta, hogy hogyan nevelt fel és nem félt attól, hogy olyasmire adom a fejemet, amire sok más tini adná.


Azóta sok idő telt el és még mindig az a véleményem, hogy a szülő foglalkozzon azzal, hogy megfelelően nevelje a gyerekét ahelyett, hogy egy burokban tartaná.


Senkire nem tartozik, hogy adott szülő mit enged meg és mit nem enged meg a gyerekének, mert minden gyerek más és a szülőnek kell ismernie a saját gyerekét, neki kell tudnia, hogy mennyire bízhat meg benne, mert a gyerekkor úgysem tart örökké, minden gyerek egyszer felfog nőni és a szülőnek szembesülnie kell azzal, hogy hiába védi a gyerekét mindentől, mert elfog jönni egy idő, amikor még az erős széltől sem fogja tudni megvédeni. Ezért kell inkább arra megtanítani a gyereket, hogy a saját eszével gondolkozzon, mert azt kellesz majd használják egész életükben, a korlátok viszont múlóak.

2013. okt. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
56%
Miért merül ez fel bárkiben is, hogy 14 évesen korai? Bármiben fogadnék, hogy a 14 évesek 90%-ának már van barátja/barátnője. Akinek nincs, az vagy stréber, vagy kimondottan ronda. Ha kedves, megbízható, okos lány, miért ne lehetne ennyi idősen barátja? Én még örülnék is, hogy egy idősebb srácban találta meg a szerelmét, hiszen az ilyen korú srácok általában megbízhatóbbak is már, a koruknál fogva. Őszintén, nem lennék a gyereke egyik-másik válaszadónak... És csodálkozunk, hogy a tinik lázadnak, és minden 3. kérdés arról szól itt GYIK-en, hogy hogyan tudna elköltözni otthonról a 14-16 éves fiatal... ne csodálkozzunk! Az, hogy kapcsolatban van, még nem azt jelenti, hogy egyből le is fekszik vele ész nélkül.
2013. okt. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
60%
9-es! Nem tudom, neked min járt a fejed 14 évesen, akár általános iskola, akár nem... Én 14 évesen az első, 1 évig tartó kapcsolatomat élveztem (szülői támogatással)!...
2013. okt. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
75%
Igen, 14 évesen nekem sem pasizáson állt megállás nélkül a fejem, de ettől még volt barátom. Ezenkívül jó tanuló voltam, felelősségteljes kamasz, úgyhogy nem kell egyből a pasizást a komolytalansággal és egyéb negatívummal társítani.
2013. okt. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
59%
Ráadásul nem tudom kinek min járt az esze ebben a korban, de én az én gondolkozásomat nem ahhoz igazítom, hogy másnak min jár vagy nem jár az esze, azért van mindenkinek saját esze, hogy azzal legyen elfoglalva és ne a másikéval.
2013. okt. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!