Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Engednétek a járást a 14 éves...

Engednétek a járást a 14 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés
Egy 18 éves fiúval akivel egy iskolába járnak?A lány kedves,okos,nem menne bele hülyeségekbe
2013. okt. 22. 20:19
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
59%
én úgy hiszem,mindenki maradjon csak asaját kororsztályánál...egy fiú meg keressen hozzáillőt,ne kislányokat szédítsen,léynegtelen mibe megy bele meg mibe nem.Sztm gáz.bár a ti dolgotok..
2013. okt. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
32%
Nem tiltanám, de nagyon nem örülnék neki és nem lennék elvakultan liberális, mint mostanság oly sokan.Szóval ott alvás és a kissráchoz feljárás kizárva.
2013. okt. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
16%
Suliidőbe meg valószínűlg rábiznám a legkissebb testvért a leányzóra. Igy ha haza is van kisérve, egy kis beépített ügynök ott lesz, mint zavaró tényező:D
2013. okt. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
54%

Nekem 15 évesen egy 22 éves fiú volt a szerelmem. Ő volt az első szerelem. Már közel 30 vagyok, de jó visszagondolni rá. Alig több, mint 1 évet jártunk, és ő vette el a szüzességem is.

Igaz, faluban éltem akkor, rendes srác volt a fiú.


Szerintem engedd, és akkor megmarad a bizalom, akkor tudod "felügyelni" is őket.

2013. okt. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem még 14 éves se voltam, mikor az első barátom volt, 1 évig jártunk. azóta is mindig volt barátom és jelenleg is van 8 hónapja, most töltöttem a 18.-at és még szűz vagyok.


Jobb ha engeded neki.

2013. okt. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
33%
Annyi evesen mar siman lehet baratja, viszont en megneznem azta tizennyolc evest. Sokan azert mennek a kicsikre hogy kihasznaljak oket!
2013. okt. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
88%

En is pont ebben a felalasban voltam egyutt a fiuval annak idejen. Hat o mar akart szexet de en még nem. Pettinget hagytam de azt is azon a szinten hogy rajta minden fenmaradt nem is nyultam hozzá (csórikam igy utolag belegondolva :D ) En tudtam hogy mit akarok,mit nem, megneveltek a szuleim. Anyamnak mikor elmondtam h lenne egy fiu (akkor azert mar egyutt voltam a gyerekkel) azt mondta h kézenfogva sétálhatunk XD Ha tudta volna hogy akkor már csok meg tapi is volt jiiiiijjjjj XD Amugy a rakovetkezo egyik baratomra sem voltak kivancsiak,sot tanulas az elso. Ezert is esett meg az hogy a sorban harmadik komoly baratomhoz (ekkor mar 18voltam) odakoltoztem aki akkor volt 27. Ma napog egyutt vagyunk. Apammal nem beszelek anyammal.kibekultem. Te dontesz.


25N

2013. okt. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
31%

"Annyi evesen mar siman lehet baratja,"


Komolyan egy 14 éves kis kamaszról beszélünk mert még kamasznak sem számít 14 évesen. Jó hogy nem alsó tagozatosnak engednétek a 18 évessel.

2013. okt. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
19%
Az természetes, hogy tetszenek neki az idősebb fiúk, az már kevésbé, hogy az idősebb fiúk is érdeklődnek iránta.
2013. okt. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
47%

Mi ebben az erkölcstelen gané,hogy 22 éves barátja volt?

Nővérem 14 évesen jött össze a 28!!! éves barátjával, azóta már férj és feleség, valamint kisbabájuk is van, és 20 éves kora óta együtt laknak. Nem kell itt általánosítani

2013. okt. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!