Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya mérges a választásom...

Anya mérges a választásom miatt, igaza van?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, de soha nem érdekeltek az olyan dolgok, mint a babázás vagy a varrás. Most vagyok nyolcadikos, a jelentkezésemet autószerelő szakközépiskolába adtam be, mert érdekelnek az ilyen műszaki dolgok. De anya szerint ez nem nőnek való, ő engem valami irodai szakon képzel el.

2015. ápr. 23. 06:40
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%

Az,hogy o minek képzel el,az teljesen mas hogy te mit szeretnél:)Első,es legfontosabb dolog az,hogy érdekeljen a választott szak,érezd jol magad. Ha csak belekenyszeritene az nagyon rossz lenne.Kicsit puffog most,majd megszokja.

Sok sikert az iskoládhoz!:)

2015. ápr. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
93%
Ha bírod majd fizikailag is, akkor nincs gond, hajrá.
2015. ápr. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim válasza:
100%
Pontosan. Sok sikert!
2015. ápr. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
94%

SOk sikert!


É ha netán mégsem jön be az autószerelősdi, utána még tanulhatsz bármi mást.

2015. ápr. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem sem valo noknek.


Az miert nem jatszik hogy elmesz egy realgimnaziumba, es utana muszaki egyetemre mesz? Nagyon sok lany jar muszaki felsooktatasba, ott tudnak ervenyesulni a nok is, autoszerelokent meg nem.

2015. ápr. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
97%

Attól függ, milyen a fizikumod. A szerelésnél sokszor 10 kg fölötti alkatrészeket, szerszámokat kell megmozgatnod. Menj el egy szerelőműhelybe, és kérd meg a szakit, mutassa meg, miről is van szó.

Szerintem nem nőnek való, de ettől még lehet olyan nő, aki kiváló autószerelő.

2015. ápr. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
93%
Ha jó autószerelő leszel, sokkal több kuncsaftod lesz, mint egy férfinak.
2015. ápr. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
:) Érdekes választás, tényleg nem egy tipikus női szakma, de ha ez érdekel, akkor nem kellene haragudnia érte. Képzeld, van 2 nő ismerősöm, aki kamionsofőr, és bizony őket is sokan megszólják, pedig imádják csinálni. Egyikük mellette műkörmösként dolgozik, a másik esküvőszervezőnek tanul épp. Szóval attól, hogy elkezdesz egy szakmát tanulni, még nem zárul be minden ajtó előtted, ezt tudnia kéne anyukádnak is.
2015. ápr. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
14%
Előtte inkább ki kellett volna próbálni,mert fizikailag nem mindegy.Illetve most eszembe jutott hogy egy nő fekszik a kocsi alatt és bütyköl valamit például,hát nem tudom ..
2015. ápr. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

bezony, 7-esnek igaza van! :) amúgy meg ma már kezdenek egyre kevésbé lenni női és férfi munkák.

vannak óvóbácsik, kamion és buszsofőrnők, fodrászférfiak (akik szerintem lényegesen jobban dolgoznak egyébként mint a nők) szóval ...

2015. ápr. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!