Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nalatok is minden aprosagon...

Nalatok is minden aprosagon kiakadnak a szulok?

Figyelt kérdés

Ma anya megkert hogy pakoljuk ki a bevasarlo kosarat es azon felhuzta magat hogy a kosar kint maradt. Valamelyik napon mg azon hogy nem söpörtuk le a teraszt . De a fo heppje az hogy azon pattog hogy nem szedem ossze naponta a kutyaszart. Szerinterek normalis ha ilyen aprosagokon kiakad? Nalatok ez hogy van ?

ui:.bocsi az ekezetekert

13/L



2014. aug. 7. 15:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
13 évesen szerintem még nem tudsz ellene tenni. Ha meg is tudnád, hogy van más családokba, akkor mit mondanál a szülőknek?!
2014. aug. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem kellene mindenért szólni, hanem megcsinálnád magadtól, lehet megúsznád ezt a kellemetlen légkört...
2014. aug. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem mondanek semmit mert abbol is haboru lenne csak egyszeruen tudni akaom hogy masok szulei is ilyen rendmaniasok es szabalyorultek vagy csak az enyimek. Es egyszeruen barmit csinalok semmi mem jo es ha valamin veszekszunk es nekem lessz igazam akkor sem kernek bovsanatot es felszalad toluk az agyam .
2014. aug. 7. 15:20
 4/19 A kérdező kommentje:
Koszi a valszokat megy a zold kez :)
2014. aug. 7. 15:21
 5/19 anonim ***** válasza:
78%
Hát...kosarat ott hagyni, meg kutyaszart összeszedni, ezek nem apróságok. Ha megcsinálnád, nem kéne szólni érte. Most nem a 86. szempillád állásáért szól be.
2014. aug. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Andizsuzsi ***** válasza:
75%

"De a fo heppje az hogy azon pattog hogy nem szedem ossze naponta a kutyaszart. "


Mert gondolom a te feladatod lenne összeszedni. Ha kicsit többet próbálnál segíteni, akkor kevésbé lenne fáradt, és kevésbé lenne ingerült.

2014. aug. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nála is úgy van, hogy sok kicsi sokra megy. Egyszer megkért rá, ne kelljen már mindig azon agyalnia, hogy vajon megcsináltad-e. Millió dolog lehet a fejében, amit még el kell intéznie, ezeket szeretné letudni úgy, hogy folyton emlékeztetnie kelljen rá.
2014. aug. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
Ezeket nem azért mondja neked, hogy cseszegessen és ez nem rendmánia.. 13 évesen még nehezen fogod megérteni, de anyukád csak azt szeretné, hogy te is segíts otthon a házimunkákban. A szüleid eltartanak téged, és amig az ő kenyerüket eszed, addig igen is meg kéne tenned ilyen feladatok, a legkisebb segítségeket is.. Gondolom anyukád dolgozik, ellenben te ha otthon vagy a szünetben, ezeket meg tudod csinálni. Nem mindent anya fog megcsinálni, ezt jobb ha elfogadod. Segítsd őt, ahogy tudod.
2014. aug. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hat igazabol otthon van mert tanar de ez most nem lenyeg. Nem vagyok lusta mert amit megker mehcsinalom neki csak azon szoktam kiakadni hogu egy koszonomot sem tud kinyogni.
2014. aug. 7. 17:17
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom már megkért ezerszer hogy naponta szedd össze a kutyaszart. Akkor nem akadna ki azon, hogy mindig meg kell kérnie téged.
2014. aug. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!