Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nalatok is minden aprosagon...

Nalatok is minden aprosagon kiakadnak a szulok?

Figyelt kérdés

Ma anya megkert hogy pakoljuk ki a bevasarlo kosarat es azon felhuzta magat hogy a kosar kint maradt. Valamelyik napon mg azon hogy nem söpörtuk le a teraszt . De a fo heppje az hogy azon pattog hogy nem szedem ossze naponta a kutyaszart. Szerinterek normalis ha ilyen aprosagokon kiakad? Nalatok ez hogy van ?

ui:.bocsi az ekezetekert

13/L



2014. aug. 7. 15:10
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Igen megkert de utana soha nem mond egy koszit ha nem rodton azzal kezdi hogy ezt meg ezt meg nem csinaltad meg.
2014. aug. 7. 17:21
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

"De a fo heppje az hogy azon pattog hogy nem szedem ossze naponta a kutyaszart."


Igaz nekünk macskánk van de nem értem ez miért olyan nagy probléma neked. Napi 1-2 alkalommal pottyant egy kutya is, sokkal könnyebb este kimenni és felszedni, mint azt megvárni, hogy a hátsókert trágyadombbá váljon.


Az, hogy elpakolod a kosárnyi kaját és összetakarítasz a kutyátok után, még messze nem egyenlő a rendmániával.

Az utóbbi, meg főleg, vannak dolgok amiket kötelező megcsinálni ha állatot tartasz, a saját és az ő közérzete érdekében.

2014. aug. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Érdekes itt tudsz panaszkodni, de neki nem tudod megmondani. Én tinédzserként megmondtam, hogy megcsinálom én a házimunkát, de egy köszit kérek. Érdekes elmondtam, megértették, megköszönték utána mindig.

És nem a gyakorin pattogtam a szüleimen.

2014. aug. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de azért mert anyukád nem mondja neked, hogy köszönöm, nem dől össze a világ. Nekem se mondja. De megcsinálom. Érte. Értem. Értünk. Ha ez a legnagyobb bajod az egészben, akkor szedd össze sorjában azokat a dolgokat, amiket nem köszöntél meg anyukádnak. Hiszen te neki köszönheted azt is, hogy van hol élned. Meg egyáltalán azt is, hogy élsz.
2014. aug. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ja és attól még, hogy nem mindig köszön meg mindent, biztos hálás érte.
2014. aug. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja,biztos Te is szoktad mondani neki,hogy "Köszi anya,hogy főztél ebédet,köszi anya,hogy kimostad a ruhámat stb."
2014. aug. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Oké megpróbálok többet segíteni . A rendmániást nem a kossára mondtam hanem pl ha kinmarad az étkezőasztalon a fülhalagóm ekezdi dobálni . vagy ha a telóm akkor is üvöltözik vagy ha a szobámban van a papucsom akkor azért vagy ha nem egy kanapén vannak a párnák stb. erre gondoltam a rendmániás alatt
2014. aug. 7. 20:21
 18/19 anonim ***** válasza:

Ez még mindig nem rendmánia.

A rendmánia az volna, ha üvöltene, hogy fél centivel arrébb toltad a csipketerítőt, vagy ha negyedóránként porszívóztatna veled. Az, hogy nem szereti, ha széthagyod a dolgaid, még nem rendmánia, csak egészséges igény.

2014. aug. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Andizsuzsi ***** válasza:
Gondolom te minden mosást, főzést, vasalást, mosogatást, bevásárlást, felmosást, kádtisztítást, ágyneműhuzatolást ... stb. meg szoktál köszönni. Jól gondolom? Az általad felsoroltakat nem anyukádnak csinálod, hanem azért, mert ott élsz abban a közösségben.
2014. aug. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!