Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem értik meg, hogy nem...

Miért nem értik meg, hogy nem nekem való az autóvezetés?

Figyelt kérdés
A szüleim mindenáron azt akarják, hogy legyen jogosítványom. Én nem érzem, hogy ez nekem sikerülne. Be se tudom indítani a kocsit, azt meg el se tudom képzelni, hogy én valahová beparkoljak vagy tolassak, stb. Egyszerűen nem értik, hogy nem nekem való. Mondtam apámnak, hogy előbb mutogassa meg a dolgokat, meg hadd üljek be az övébe, erre nem hajlandó. Azért akarja, hogy nekemmindenáron legyen, hogy majd én őt meg anyámat vigyem bálokba meg bulikba, ő meg ihasson. Miért kéne nekem hordoznom őket, mikor ők sem vittek soha engem koncertekre amiket nagyon akartam? Biztos, hogy nem tudnék levizsgázni, akkor meg hallgathatnám, hogy ő mennyi pénzt kidobott az ablakon.

2015. febr. 7. 13:10
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
Továbbra is hajtják, hogy menjek, nézegetik a tanfolyamokat... Nem tuddom miért nem értik meg, hogy k*rvára nem akarom. Érdekes a nagyszüleim azt mondják ne menjek, ha nem akarok, meg csak a szüleim kedvéért ne. Ők meg tudják érteni, hogy nem nekem való.
2015. febr. 27. 23:56
 42/45 A kérdező kommentje:
Közlöm, hogy beültem apám kocsijába. Mindenfelé ment az a kocsi csak az út jobb oldalán nem maradt... Ennyit rólam.
2015. márc. 18. 19:08
 43/45 anonim ***** válasza:
100%
értékeljük, hogy nem akarsz senkit megölni a közúton, de ez a mentalitás és hozzáállás nagyon szánalmas. nem megy, nem fog menni, béna vagyok... szerinted mindenkinek a kisujjában volt a vezetés mielőtt elkezdett vezetni? gyakorlás kérdése az egész. nem nagy kunszt ez a jogosítvány, és jó is, ha az ember alkalomadtán autóba tud pattanni.
2015. márc. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
68%
Szánalmas ez a siránkozás...
2015. márc. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:
100%

Itt látszik az, hogy mennyire különbözőek vagyunk... Anno 14 évesen mikor először vezettem el voltam keseredve mert nem tudtam először elindulni, minél többet akartam vezetni, hogy minél jobban menjen és imádtam, hogy én irányítom az autót, kanyarodok, sebességet váltok.

Szerintem ha tényleg nem akarod akkor tényleg ne csináld, azért csak, hogy ne busszal járj, meg legyen mibe pakolni a cuccot a tescobol, de közbe félsz és nem érzed magad biztosnak, egy bizonyos szinten felszabadultnak akkor hagyd az egészet, a mai világba főleg egy városba nem olyan egyszerű a vezetés ha félsz főleg nem, amikor pedig érzed, hogy mégis ki szeretnéd próbálni vagy már nem érzed olyan lehetetlen feladatnak akkor rajta! Ha úgy érzed nem tudsz az úton maradni vagy egyáltalán vezetni akkor nem muszáj feltétlenül autóval kezdeni próbáld ki a dodgemeket, a gokartokat, autózz sokat valakivel és figyeld a forgalomba való részvételt, a vezetési mozdulatokat, kreszt és aztán talán kedvet kapsz!

2015. máj. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!