Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A Ti szüleitek is ilyen...

A Ti szüleitek is ilyen durvák? Vagy csak velem beszélnek így?

Figyelt kérdés
A szüleim gyakran mondanak olyanokat hogy:Te büdös r *banc vagy fog be és húzz a szobádba vagy mocskos k* rva vagy igénytelen p* csa.
2015. febr. 2. 18:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem normális, hogy így beszélnek veled. De sajnos tényleg vannak ilyen szülőszerűségek.
2015. febr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%
Nekem a nevelő (édes, drága, jó-.-) "apám" ilyen, pedig semmi oka nincs rá, nem sminkelek, nem öltözködók kihívóan, sőt még a körmöm sincs kifestve soha, de szerinte úgy nézek ki, mint egy k****a. Tudod, az ilyen "szülőket" csak sajnálni lehet. Én már úgy vagyok vele, hogy meg sem parittyázom. Minden egyes ilyen beszólásnál mélyen, belűl elhatározom, hogy én sohasem leszek ilyen az èn gyerekeimmel... Mert semmi egyebet nem tehetünk, csak halkan türni lehet, és számlálni a napokat, amíg elköltözhetsz végre...
2015. febr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szegény. Van valakid akivel meg tudod beszélni ezeket a dolgokat? pl testvér, unokatestvér, barátnő... Szerintem jó érzés kibeszélni magunkból. Túl sok mindent nem tudsz csinálni amíg fiatalkorú vagy. utána meg majd csodálkoznak a szüleid ha betöltöd a 18at és lelépsz otthonról...
2015. febr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
én már nem tudom mit higgyek.... főleg itt.
2015. febr. 3. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Rám sose mondtak ilyet, sőt. Pofont sem kaptam még életemben, persze szidást igen, de hát ki nem...? Sajnállak :(
2015. febr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Velem Anyám beszélt így mindig, mostmár ritkán szokott
2015. febr. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

ami nagyon fontos, hogy ne hidd el nekik, amit mondanak. próbálj úgy hozzáállni, hogy leperegjen rólad a szidás.

mondjál magadnak pozitív, megerősítő állításokat, hogy hinni tudjál önmagadban, és minél kevesebb kárt tudjanak okozni az önbizalmadban.

járjál sokat könyvtárba meg ki a napra sétálni, hogy kevesebbet kelljen otthon lenned.

2015. febr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!