Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A Ti szüleitek is ilyen...

A Ti szüleitek is ilyen durvák? Vagy csak velem beszélnek így?

Figyelt kérdés
A szüleim gyakran mondanak olyanokat hogy:Te büdös r *banc vagy fog be és húzz a szobádba vagy mocskos k* rva vagy igénytelen p* csa.
2015. febr. 2. 18:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos léteznek ilyen nyomorult szülők. sajnálom, hogy ilyenek veled :/
2015. febr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
15 éves lányomnak soha nem mondok ilyeneket...
2015. febr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A kutyámnak nem mondanék ilyet, pláne nem a gyerekemnek...
2015. febr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
én 13 éves vagyok és mindig káromkodnak meg ordítoznak. Azt mondják elfáradtak a nevelésemben és hogy olyan retardál gyökér vagyok hogy engem csak így lehet megnevelni.
2015. febr. 2. 18:54
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
biztos nem vagy egy angyalka akkor:)
2015. febr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártana a szüleidnek egy pszichiáter! Gyerekekkel nem szabad így beszélni. Az én szüleim soha nem beszélnek így velem. Még egyszer sem mondták azt nekem hogy hülye vagyok. Sajnálom a helyzetedet.
2015. febr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szomorú, egy felnőtt ember nem így viselkedik, pláne nem a gyerekével. Légy erős, hogy ne húzzanak le téged is erre a szintre.
2015. febr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Ígyúgyamúgy válasza:
95%
Az enyémeim is káromkodnak (na meg én is),de ennyire nem!14 l
2015. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az van, hogy autóvezetéshez jogosítvány kell, ügyvédkedéshez diploma, egy fiatal emberi lény (aki sokkal értékeseb mondjuk egy autónál) felneveléséhez viszont semmiféle képzettséget nem követel meg senki, az összes büdös elmebeteg proli csinálhatja büntetlenül, gyakorlatilag csak akkor büntetik meg, ha már sokadjára veri félholtra vagy erőszakolja meg a rá bizott fiatal, kiszolgáltatott emberi lényt.
2015. febr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
:) én elég erősen kilógók a családból. Pl nem káromkodok.És semmi közös témám velük.Semmiről se tudnk beszélni. Pl sose mondom el ki tetszik vagy hogy görcsölök vagy megjött.Azt se tudom hogy jöttek össze mert nem merem megkérdezni. tulajdon képpen annyira nem tudunk beszélgetni hogy azt sem merem megkérdezni hogy vehetek e magamnak egy hörcsögöt.
2015. febr. 2. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!