Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Félre értenétek a...

Szülők! Félre értenétek a helyzetet?

Figyelt kérdés
Ami azt illeti nem indul(t) jól az összeköltözködés..Most nemrég költöztünk össze a párommal (én 19 lány ő 20 fiú) és azóta össze-vissza törtem magam.Anya megkérdezte hogy minden rendben van-e közöttünk.(nyilván finom célzás volt arra hogy ver-e a barátom)De semmi ilyesmiről szó sincs.Csupán szerencsétlen balesetek.A legfeltűnőbb amikor "bevert" a párom.Ez úgy történt hogy szerelte a konyhaszekrényt én meg mögé lopóztam hogy meglepem erre ahogy hátrahúzta a kezét pont a szemem alá kaptam egyet.Szerelmeskedésből adódóan bevertem a fejem,leestem az asztalról,megégettem magam,begyulladt a szemem és a kisebb sebek.Egyszer elvágtam a kezem mert megcsúszott a kés a kezemben.Plusz majdnem eltört a kezem.Ami azt illeti kétbalkezesek vagyunk szó szerint.Nagyon szeret a párom soha nem ártana nekem,de vannak ilyen furcsa baleseteink.Ő is kapott azért egy kettőt :DD amúgy jól megvagyunk anyuék is szeretik a srácot csak megijedtek ők is,mert valóban félre érthető.

2015. jan. 15. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:

persze…


de én azt hiszem, anyukámat tuti még ma is felhívnám azzal, hogy milyen szerencsltlenül

jártunk, pedig már 6 éve élek a férjemmel:)

2015. jan. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En tuti felreertenen!:D Mar bocs. De ezek tenyleg olyan dolgok, amiket nagyon konnyu felre erteni. viccesek lehettek!
2015. jan. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azért nem szívesen teregetem ki neki a szexuális életünket :))
2015. jan. 15. 18:02
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Hát ez kellemetlen:) És valóban, szegény szülő ilyenkor nem tudhatja, hogy nem csak szerelemből játszod-e azt, hogy minden rendben van, a bántalmazott nők/férfiak titkolják az ilyen eseteket megalázottságukban. Ha tudsz nevetni magadon és természetesen viselkedsz, valamint a mindennapokban is látják, hogy gyengéd a kapcsolatotok, akkor meg fognak nyugodni.
2015. jan. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ne szexeljetek még valami komolyabb bajotok esik közben.
2015. jan. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Te is arra gondolnál, ha a te gyerekedről lenne szó. De ha normálisan, mosolyogva/nevetve mondod el nekik, mi történt, biztos felfogják egy idő után. (Mondjuk ne azt mondd, hogy szex közben történt, hanem, csak úgy beverted a lábad, mert még nem szoktad meg, hol vannak a bútorok.)
2015. jan. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%

Egyszer én is kétes eredetű lila foltokkal jelentem meg anyu előtt. Együtt mentünk strandolni, az egész lábam tele volt lila foltokkal, mintha oldalra estem volna, plusz jól megrugdostak volna. A legszebb az egészben, hogy nagyon könnyen meglilulok egy apró ütéstől is és fogalmam nem volt, hogy honnan szedtem össze a foltokat. Az oldalamon volt pár olyan nyom, ami úgy nézett ki, mintha erősen megmarkolt volna valaki...

Na egy pillanatra anyu is lesült, hogy ugye nem a páromtól szedtem ezeket össze!? Persze rögtön rávágtam, hogy ugyan már. Ebből megint arra következtetett, hogy gondolkodásmentes válasz volt, lehet csak őt akarom védeni. :D

Kisebb fejmosást kaptam arról, hogy ugye tudom, hogy egyik nő sem érdemel ilyet és ha ez lenne a háttérben, akkor ne féljek lépni, illetve szólni nekik. Én csak nevettem az egészen, de azért jól esett, hogy aggódnak értem.

Egyébként sajnos a családban több olyan nő is volt, akit vert otthon a részeges férje, így nem csodálkozom, hogy féltenek, de pont amiért ilyen a családom, ebben nőttem fel, belém nevelték, hogy soha semmilyen okkal nem emelhet férfi kezet egy nőre és erre harapok is nagyon!


Összességében, ha egyszer gyerekem lesz, én is félre fogok érteni minden jelet és belé fogom nevelni azt, amit belém is belém neveltek, így bízni fogok abban, hogy őszinte velem, amikor a kétes sérülésekről kérdezek!

2015. jan. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!