Hogy mondjam el?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok, hogy mondjam el a barátomnak és a szüleimnek?

17/L


2014. okt. 6. 23:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
87%

" " - hogyne, nyilván minden gimnazista mellényzsebből költ vagyonokat arra, hogy egyébként teljesen tönkretegye a saját szexuális életét három féle fogamzásgátló eljárás hátrányainak összességével."


Te miről beszélsz???

1. óvszer: (megnéztem) 10 db-os durex 995 forint. Nyilván csak van a srácnak 1000 forintja.. azért ez nem egy kisebb vagyon

2. gyógyszer. Nyilván ezerféle van, én kikerestem egyet csak úgy példának. Sokan elégedettek vele. Dienelle a neve. Azt írják, hogy 3 havi tabletta ára 6000 forint vagyis havi 2000 forint. Azért ez sem egy kisebb vagyon.. De ha a lány nem tudja egyedül állni akkor a barátjával közösen állhatják a gyógyszert és a gumi összegét is. Az fejenként 1500 forint lenne.

3. megszakításos módszer ingyen van..


Szóval ha valaki szerint egy kisebb vagyon havi 2000 ezer forint a védekezésre, az nem gondol bele, hogy mennyibe kerül egy gyerek havi kiadása..

2014. okt. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
javítok: 2000 forint .. Ja és ha tripla védekezést csinál (nem kötelező csak egy lehetőség) az nem fogja tönkre tenni a szervezetet, hiszen ma már a legtöbb fogamzásgátló tabletta kevesebb hormonú, a gumi legfeljebb allergiát okozhat (de nagyon ritka)
2014. okt. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
18%

#22, nyugtass meg, hogy ezt csak leírtad, de nem próbáltad még:)))

(Nem Dienelle hanem DienIlle, nem 6000, hanem 7000 - 6880 - szerinted meddig elég egy 10-es Durex, és hasonlók... de nem is ez a lényeg, szerinted ez után még mi jó marad a szexben??? Amikor a hormon lenyomja a nő libidóját, a gumi csökkenti a testérzést és a megszakítás végig tudatos koncentrációt kíván ÍGY EGYÜTT? Az, hogy ki lehet pipálni, hogy megvolt az aktus? Vagy az, hogy a maximalisták akkor nem kezdenek "felelőtlen"-ezni URL?

Erre kellene valami logikus válasz...

2014. okt. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
87%

ma 20:18

Írtam,hogy a gyógyszert csak találomra linkeltem be.

Leírom, hogy megértsd. Az aki parázik a terhességtől az védekezhet több módon is, de nem azt mondtam, hogy márpedig húzzon gumit, szedjen tablettát, kapja ki a srác farkát idő előtt. Jó magam évek óta tablettát szedek, soha nem volt vele gondom, és nem csökkenti a szexuális élményt sem. Gumi használatára, meg csak páran nyafognak, hogy (olyan mintha zokniban lennék)

Ha nem tetszik neki a védekezési mód, ha csak az érdekli hogy szex legyen az vállalja a kockázatot, hogy akár terhes is maradhat.. Ezen nincs mit vitázni..Innentől be is fejeztem...

további szép napot

2014. okt. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Miután már kaptál hideget és meleget, kérdésedre válaszolok.

Minél egyszerűbben és minél gyorsabban mondd el.

A szüleid elé lehetőség szerint úgy állj, hogy a döntésed is készen legyen: szeretnéd-e megtartani, vagy valóban nem kívánod, és abban kérd a segítségüket.

A kamaszpanasz.hu oldalon mindenféle jótanácsot megtalálsz erre a helyzetre.

2014. okt. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!