Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mondjam el anyukám...

Szerintetek mondjam el anyukámnak?

Figyelt kérdés

A nőgyógyászom talált egy elég nagy cisztát, azt mondta, hogy szedjek gyógyszert 2 hónapig és ha nem szívódik fel, akkor műteni kell.

Azt nem tudom, hogy elmondjam-e anyukámnak, ő elég aggódós típus, képes idegesíteni magát, meg nem aludni apróságok miatt(pl mikor foghúzásra kellett menjek vagy komolyabb megfázásom volt). Másrészt meg jó lenne megbeszélni vele, mégiscsak az anyukám, és nagyon jó a viszonyunk, mindent megbeszélünk, nagyon rossz lenne ezt eltitkolni előle. Meg aztán ha tényleg műtétre kerül sor és megtudja, hogy én tudom régóta és nem szóltam az biztos rosszul fog esni neki, hogy nem is szóltam.

Szerintetek?

26/N


2014. okt. 4. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Mindenképp mondd el neki, mert ha tényleg műtétre kerülne a sor, sokkal rosszabb, ha akkor tudja meg. Üljetek le, beszéljétek meg, és mondjad, hogy ne aggódjon.
2014. okt. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

beszéld meg vele

26f

2014. okt. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el neki. Nemreg en is hasonlo helyzetben voltam, amikor talaltam egy csomot a mellemben (a csaldunkban sajnos eleg gyakori). En vegul elmondtam es nagyon megkonnyebbultem, hogy beszeltunk rola. Neked se kene ezzel egyedul megbirkozni, mert lekileg lehet sokkal jobban megviselne.

27n

2014. okt. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az én anyám ugyan ilyen túlaggódós, én nem mondanám el neki.
2014. okt. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem inkább mondd el neki, de kezd úgy hogy nem nagy dolog, valószínűleg nem is lesz semmi

talán így kevésbé fog aggódni, de mégis el tudod mondani

2014. okt. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!