Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Itt alszik a barátom, fura...

Itt alszik a barátom, fura lenne a szüleim ágyában aludni? Mondjam nekik, vagy ne?

Figyelt kérdés

Most alszik itt először, viszont az én ágyam egyszemélyes.

Az övé franciaágy, szóval náluk mindig elférünk.

De most anyáék elutaznak hétvégére és mondta, hogy nyugodtabb lenne, ha a ház nem lenne üres. Viszont nem tudom, hogy aludjunk-e anyáék ágyában... Mert igazából csak ott férünk el, vagy a földön, de nekem ott 2 óra után már fáj a hátam és a nyakam.


Mondjam ezt anyáéknak, vagy ne, mivel úgysem lesznek itthon?


2014. szept. 23. 17:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
68%
Ha mindenképp ott alszotok, tehát ez már van el van döntve, akkor ne szóljatok. Egyébként fura ötletnek tartom, hogy ott aludjatok.
2014. szept. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Oppiszerelme válasza:
86%
Szerintem jobb ha a saját ágyadban alszotok, még ha egyszemélyes is. Legalább közelebb kerültök egymáshoz :) Mi is sokszor aludtunk egyszemélyes ágyon és nagyon jó volt :) Sok sikert! :)
2014. szept. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
38%
Nem gond, ha az ő ágyukban alszotok, csak ne az ő ágyneműjükben aludjatok.
2014. szept. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%
Az én szüleim ezen nagyon kiakadnának, mivel anyám számára az ő hálószobájuk szent, oda be sem léphetünk közösen a barátommal, az ágyukba nem feküdhetünk bele két percre sem. Én a helyedben nem mondanám el a szüleidnek, gondolj bele, te örülnél, ha anyádék a te ágyadban dugnának, aztán te este belefeküdnél?:D
2014. szept. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%
Úgyis észreveszik, hogy más ágynemű van. Vagy ugye nem gondoltad, hogy belefekszetek abba, ahol... inkább bele se gondolok.
2014. szept. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Az ágyneműt visszacserélném másnap, szóval nem hiszem, hogy feltűnne nekik.
2014. szept. 23. 17:26
 7/25 anonim ***** válasza:
81%
Fúú én nagyon utálnám az én ágyamba fetrengene a lányom a kanjával,akár ágyneműt cserél akár nem.Az nem a ti ágyatok!
2014. szept. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
40%

Ti még sose voltatok szállodában?

Szerintetek ott már hányan feküdtek meg dugtak előttetek?

Az csak egy ágy!

Az a lényeg, ami rajta van. Ne feküdjetek bele más ágyneműjébe, ennyi.

2014. szept. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
82%
Nem lenne gusztusom a barátommal a szüleim ágyában tölteni az éjszakát, kivéve ha CSAK alvás lesz. Minden mást intézzetek azon kívül.
2014. szept. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Oppiszerelme válasza:
83%
A szállodákban cserélik az ágyneműt, de szerintem a szülők más kategóriák mint a szálloda lakosai....! Maradj a saját ágyadnál! Vagy teríts a földre vagy 2 takarót! Az is jobb mint a szüleid ágya...!
2014. szept. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!