Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Itt alszik a barátom, fura...

Itt alszik a barátom, fura lenne a szüleim ágyában aludni? Mondjam nekik, vagy ne?

Figyelt kérdés

Most alszik itt először, viszont az én ágyam egyszemélyes.

Az övé franciaágy, szóval náluk mindig elférünk.

De most anyáék elutaznak hétvégére és mondta, hogy nyugodtabb lenne, ha a ház nem lenne üres. Viszont nem tudom, hogy aludjunk-e anyáék ágyában... Mert igazából csak ott férünk el, vagy a földön, de nekem ott 2 óra után már fáj a hátam és a nyakam.


Mondjam ezt anyáéknak, vagy ne, mivel úgysem lesznek itthon?


2014. szept. 23. 17:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
90%
Te már pont eldöntötted, hogy ott alszotok, bármit írhatunk, úgyse lesz jó.. -.-
2014. szept. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
44%
Hát akkor maradt még egy megoldás. Te alszol az ágyadban, ő meg egy másik ágyban.
2014. szept. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Neked meg mi a bajod?
2014. szept. 24. 17:44
 24/25 A kérdező kommentje:

Annak mi értelme lenne, Utolsó? :D

Ennyi erővel ne is aludjon itt.

2014. szept. 24. 18:06
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Van értelme, a ház nem lesz üres, ahogy édesanyád is szeretné. Kufircolni tudtok nap közben a földön is, vagy a konyhapulton, vagy bárhol. Alvásnál ha te úgyis kapálózól, akkor jobb is lesz neki, ha nem az ő veséjét rugod le. Máskor meg majd alszotok nála és kész. Ezt a 6-8 órát ne mondd, hogy nem bírjátok ki külön ágyban.


Igazából nem értem a kérdésed. Megkérdezed, fura lenne-e. A többség azt mondja igen, ő nem tenné. Millió alternatívát javasoltunk, teljesen feleslegesen, mert te már a kérdés kiírása pillanatában eldöntötted, hogy te anyádék ágyában fogsz henteregnia barátoddal, akárki akármit mond. Inkább az volt a kérdésed gondolom, hogy ezt a szemébe mondd-e anyádnak. Nem, ne mondd. Sunyiskodjál, cseréld le az ágyneműt előtte, utána, mert így egyszerűbb, de a lényeg: neked jó!

2014. szept. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!