Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Itt alszik a barátom, fura...

Itt alszik a barátom, fura lenne a szüleim ágyában aludni? Mondjam nekik, vagy ne?

Figyelt kérdés

Most alszik itt először, viszont az én ágyam egyszemélyes.

Az övé franciaágy, szóval náluk mindig elférünk.

De most anyáék elutaznak hétvégére és mondta, hogy nyugodtabb lenne, ha a ház nem lenne üres. Viszont nem tudom, hogy aludjunk-e anyáék ágyában... Mert igazából csak ott férünk el, vagy a földön, de nekem ott 2 óra után már fáj a hátam és a nyakam.


Mondjam ezt anyáéknak, vagy ne, mivel úgysem lesznek itthon?


2014. szept. 23. 17:13
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
85%

Hát szerintem ne aludjatok ott. Nincs kanapé vagy vendégágy? Amúgy az én ágyam is egyszemélyes, de mi mindig összebújunk és elférünk. :)

Ha ott alszotok, akkor meg nehogy szóljatok...

2014. szept. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
92%

"A szállodákban cserélik az ágyneműt, "


Mi itthon is szoktuk! :D

2014. szept. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Oppiszerelme válasza:
90%
Hát ez az, hogy mi is! De a szüleink ágya teljesen más!
2014. szept. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
53%

Olyan furcsa ez a "nem lenne gusztusom" hozzáállás.


Egyrészt, ha csak alszol benne, akkor semmi extra nincs, bár attól még az ágy biztos látott már izgalmas dolgokat.


Másrészt, előtte ágyneműt cserélnek, akár lesz szex, akár nem. Szimplán higiéniai okokból, meg csak kellemesebb frissen vetett ágyban lenni.


Meg amúgy is, a szex mióta gusztustalan? Aki meg arra gondol, hogy a szülők aludnak ott, az gondoljon abba is, hogy a lány ágya sem jobb, lehet gyerekkorában belerókázott...és? :D


Én ha szülő lennék nem csinálnék ebből problémát, de külön hangsúlyozni sem kell nekik szerintem.

2014. szept. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
82%
Háát, nekem nem lenne gusztusom anyámék ágyában aludni a párommal. Inkább húznám szét a kanapét, vagy fújnám fel a kempingezős matracot, még ha kényelmetlenebb is, mint egy rendes ágy.
2014. szept. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
A szülők ágya nekem tabu.
2014. szept. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Voltam pontosan olyan helyzetben mint te(üres lakás, egyszemélyes ágy, pedig a barátomé két személyes), de eszembe sem jutott volna ott aludni.

Egyrészt mert nem csak aludtunk, és nemtudom, nekem annyira furcsa lenne a szüleim ágyában szexelni, utána elszégyellném magam, akkor is ha másik ágyneműben. A párom ugyan ezen a véleményen volt, így hát maradt az egyszemélyes.

Teljesen jól elfértünk összebújva, megis állapítottuk, hogy alig foglalunk több helyet az ő kétszemélyesén.

2014. szept. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
60%

Én kiakadnék, de azért, mert hazudozol. Ha megkérdeznéd, hogy aludhattok-e az ágyunkban, más lenne a helyzet. Valószínűleg nemet mondanék - sőt, biztos -, ám azt értékelném, hogy megkérdezted.

Ha viszont utólag tudom meg, kicsit elbeszélgetnék veled a személyes szféráról, és tsai.


Szerintem aludjatok a te ágyadban - nappali kanapé? -, vagy a földön. Te sem örülnél, ha anyudék befeküdnének a tiedbe, aztán ott dugnának ,pl.

2014. szept. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Sose aludtam volna ott. Nekem is egyszemélyes ágyam volt, de voltak otthon vendégmatracok, ha a barátom átjött, kettőt egymás mellé tettünk (habszivacs matracok, kényelmesek), egy dupla gumis lepedőt tettünk rá, hogy ne csússzanak el egymás mellől, és ezen aludtunk. Én nem szeretek összebújva aludni, így az kizárt volt, hogy az egyszemélyesen aludjunk ketten. Ezek a matracok hasznosak, nem túl drágák, és mielőtt barátom lett valóban vendégágyként funkcionáltak, pl. mikor bátyámék hazajöttek, a bátyám szobájába tettük, és a gyerekek aludtak rajta, vagy barátok, ha házibuli volt, ilyesmi. Ha a barátnőim átjöttek, velük is ezeken aludtam. Gondolom máskor is akarsz a pasiddal aludni, olyankor is, ha a szülők otthon vannak. Hosszútávon mindenképp megérné befektetni, vagy két ilyen olcsóbb matracba, vagy egy kinyitható kanapéba - használtan nagyon szép állapotúakat lehet kapni potom pénzért.
2014. szept. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

De utólag nem jönnének rá, mert nem lennének itthon, a mi ágyneműnket meg lehúznám.


Azért egy franciaágy kényelmesebb, mint 2 matrac szerintem.

A földön és a kanapén fáj a hátam, az egyszemélyesen pedig borzasztó kényelmetlen lenne aludni, ráadásul én amúgy is mindig rugdosok, forgolódok álmomban, képtelen vagyok csak hozzábújva aludni.


Nálunk sosem alszunk, most is csak azért, mert anyáék nem lesznek itthon. Amúgy mindig náluk vagyunk.

2014. szept. 24. 16:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!