Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak szerintem kivételezik a...

Csak szerintem kivételezik a párom?

Figyelt kérdés

Szép estét mindenkinek. Egy számomra elég szomorú kérdésem lenne hozzatok.

Van egy 3éves fiam és egy 2 éves lànyom. .

A pàrom mindig fiut akart. Sose volt igazàn a kedvence a làny mert neki màr vam 2 az előző hàzassàgàbol.

Egyfolytában a fiut ajnàrozza mindig neki ad igazat amit a lányom csinàl okos dolgot szinte nem is érdekli. A fiunak nagy kocsikat vesz mig a lánynak szinte semmire nem való jàtékot csak ha szolok hogy ez nem igazságos.

Amikor a pociba volt a nevére sem vette csak amikor elmúlt 1 éves.

Nagyon szomorú ez nekem mert mindig amikor kivételezik akkor a fiun csattan. Amit nen tagadom én csinálok. Pl ma betettem a lányomat a kisàgyba és toporzékolt nen akart lefeküdni. Erre odament agresszív modon hogy még meg is ilyedtem és ugy ràorditott hogy szegényke utàna sokàig hüppögött és nézett.

Majd a azt mondta hogy a fiubol lànyt nevelek a lányt meg elkényeztetett. Hozzàteszem ő olyab mocskosan neveli a fiut hogy az jem emberi még az anyja is megjegyezte.

Szoval ezt igy nem lehet leirni ha ugy van kedve akkor buzditja gonosz dolgokra. Ha meg nincs kedve hozzà akkor letoja a fejét és persze én vagyok a hibàs mindenért.

Tisztában vagyok azzal hogy a gyerek nem tehet semmiről de amikor azt mondja az apja a fiúnak hogy a Hannàt màr akkor kukàba kellet volna dobni amikor megszületett. Na akkor a gyerek is ismétli föleg akkor amikor iszik.

A fiam nagyon jó lelkű gyermek attol tartok beszennyezi vagy lelkileg megsinyli az apja tulzott elnevelését.

Persze engem is elnyomott mindig azt veszem észre hogy ugyanazt csinàlja a picilánnyal mint velem.

Köszönöm


2014. aug. 20. 19:44
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Elnyomtam az értékelést Bocsánat hasznos volt a válasz. Utolsó.

Na de annyira nem is értem mi tőrtént velem. Teljesen leragadtam

2014. aug. 21. 16:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!