Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az apám szerintem rohadt...

Az apám szerintem rohadt büdös, de ez miért csak engem zavar a házban?

Figyelt kérdés

Reggel is mielőtt elmegy, olyan erős szaga vagy nem tudom mije van, amiből kb. hánynom kell, gyorsan nyitom is ki az ablakot hogy menjen ki az szag. Utána nincs bűz a házban, de miután délután hazajön, egyből újra ugyanolyan büdös van. Egyszerűen beszennyezi a ház levegőjét, de ez csak engem zavar, csak én érzem kb. büdösnek.

Mi az oka ennek?

Amúgy is alig várom már hogy elköltözzek itthonról, lehetőleg minél hamarabb sikerül, de ez nem ide tartozik.

18/F


2014. júl. 29. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Fürödni nem szokott?
2014. júl. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De de nekem akkor is büdös
2014. júl. 29. 20:14
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
Idióta vagy. Túl sokat unatkozol. Gondolom kise mozdulsz a házból. Munka, suli semmi. Eltaláltam?
2014. júl. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kiválasztási zavarnál előfordulhat, nekem is van oylan ismerősöm, akit én büdösnek érzek. Régebben nem éreztem annak, akkoriban mesélte, hogy csúfolták, hogy büdös. Tehát más érezte akkoriban, most meg én. Pedig fürdik, dezodorozik, stb.
2014. júl. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valamilyen hormonális zavar vagy szervi ok miatt erős a testszaga, és ez esetben nem tehet róla. Ha rendesen tisztálkodik, akkor majdnem biztos hogy valamilyen testi oka van.

Ahelyett, hogy itt ócsárolod apádat, akinek a házában laksz és a kenyerét zabálod, szólhatnál édesanyádnak, hogy menjen el vele kivizsgálásra.


28N

2014. júl. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!