Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak szerintem kivételezik a...

Csak szerintem kivételezik a párom?

Figyelt kérdés

Szép estét mindenkinek. Egy számomra elég szomorú kérdésem lenne hozzatok.

Van egy 3éves fiam és egy 2 éves lànyom. .

A pàrom mindig fiut akart. Sose volt igazàn a kedvence a làny mert neki màr vam 2 az előző hàzassàgàbol.

Egyfolytában a fiut ajnàrozza mindig neki ad igazat amit a lányom csinàl okos dolgot szinte nem is érdekli. A fiunak nagy kocsikat vesz mig a lánynak szinte semmire nem való jàtékot csak ha szolok hogy ez nem igazságos.

Amikor a pociba volt a nevére sem vette csak amikor elmúlt 1 éves.

Nagyon szomorú ez nekem mert mindig amikor kivételezik akkor a fiun csattan. Amit nen tagadom én csinálok. Pl ma betettem a lányomat a kisàgyba és toporzékolt nen akart lefeküdni. Erre odament agresszív modon hogy még meg is ilyedtem és ugy ràorditott hogy szegényke utàna sokàig hüppögött és nézett.

Majd a azt mondta hogy a fiubol lànyt nevelek a lányt meg elkényeztetett. Hozzàteszem ő olyab mocskosan neveli a fiut hogy az jem emberi még az anyja is megjegyezte.

Szoval ezt igy nem lehet leirni ha ugy van kedve akkor buzditja gonosz dolgokra. Ha meg nincs kedve hozzà akkor letoja a fejét és persze én vagyok a hibàs mindenért.

Tisztában vagyok azzal hogy a gyerek nem tehet semmiről de amikor azt mondja az apja a fiúnak hogy a Hannàt màr akkor kukàba kellet volna dobni amikor megszületett. Na akkor a gyerek is ismétli föleg akkor amikor iszik.

A fiam nagyon jó lelkű gyermek attol tartok beszennyezi vagy lelkileg megsinyli az apja tulzott elnevelését.

Persze engem is elnyomott mindig azt veszem észre hogy ugyanazt csinàlja a picilánnyal mint velem.

Köszönöm


2014. aug. 20. 19:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Huuhaa erre hirtelen nem is tudok mit reagálni de ha ez így igaz ahogy leírtad én már fogtam volna mindkét gyereket és hagytam volna már ott réges régen!

Ezt ajánlom neked is.A kivételezés enyhe szó erre amit a férjed csinál!

2014. aug. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
A párod nem normális. Ez ellen nincs gyógyszer, csak ha otthagyod.
2014. aug. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

A ferjed/párod egy kö...g , már ne is haragudj. Nem ertem ha láttad hogy hogy viselkedik az első gyerekkel, illetve hogy veled lekezelő miert lett meg 1?


Szerintem ne tervezz hosszú jövőt az urral...

2014. aug. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Komolyan agyam eldobom, hogy egyedül vagyok most is. Pedig nem iszok nem dohányzok munka után hazamegyek nem csavargok és nagyon család centrikus vagyok. Ezzel szemben az ilyen alakok mint az úriember vígan terrorizálja a családját és éli kényelmesen az életét sz@,va a többi fejére. Dögöljek meg ha értem a női logikát :(
2014. aug. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
a párod egy erőszakos, önző pszichopata nagyon gyorsan szabadulj meg tőle mert téged és a gyereket is tönkre teszi
2014. aug. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

3-as jogos a kérdésed. Mert szerettem volna nagyon őt.

Amikor megtudtan hogy terhes vagyoj sajna a kapcsolatunk sem volt màrva régi. Sose volt az igazi na de mindegy mostmàr mindenkinek megvan a keresztje

Viszont a pici làny az én kincsem. Ugyanugy mint a fiu.

Nem bűn ha valaki nem öli meg a gyerekét abortusszal

2014. aug. 20. 20:02
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
De az bűn, ha olyan apát választ neki, amilyet te.
2014. aug. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Ötletek hogyan legyen miután kikeveredem ebből.

Folyamatosan zsarol az anyjàval egyűtt nekem sehova sincs mennem.

Szar alak vagyok tudom hogy még a gyerekemet sem tudom elvinni.

Dehàt mindenhonnan visszautasitàst kapok.

Na bumm az tény hogy irànyit

2014. aug. 20. 20:22
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Fogalma sincs róla a párodnak, hogy milyen szinten tönkreteheti ennek a két gyereknek az életét. A fiúnak is és a lánynak is. Ahogy olvasom, szépen elindult ezen az úton és nem érdekli semmi. Nekem ez már ok lenne a válásra. Hogy tudtál te egy ilyennel összeállni és gyereket szülni neki?:(
2014. aug. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%

Ez nem szimpla kivételezés, ez nem normális dolog! Hogy mondhatja a lányotokra hogy kukába kellett volna dobni??? És mit teszel ha bántani fogja? Sürgősen hagyd ott ezt az embert. Az előző házasságának véletlenül nem hasonlók miatt lett vége?

Ha olvasod mások kérdéseit itt a gyakorin, láthatod milyen sokan vannak (tinitől a felnőttig) akik életét megkeseríti a kivételező szülő, főleg ha erőszakos is. Ezt nem akarhatod a gyerekeidnek!

2014. aug. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!